Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

HYUNDAI VRAKOVIŠTĚ LOGO

Hyundai

10. 4. 2013, 15:13

Společnost Hyundai je od roku 2009 pátým největším výrobcem automobilů na světě. A to by bylo, aby se vozy značky Hyundai nevyráběly i přímo u nás. Ano, je to tak. Hyundai se v naší republice vyrábí dokonce už od roku 2008.

Automobily značky Hyundai

Výroba automobilů značky Hyundai přímo v české republice s sebou přináší samozřejmě nesčetně výhod pro majitele vozů této renomované značky. Česká produkce Hyundai například velmi usnadňuje shánění náhradních dílů. I dostupnost autoservisů specializujících se na značku Hyundai je perfektní. Jedině odborníci na slovo vzatí opraví Hyundai tak, aby nám sloužil co nejdéle a nejspolehlivěji.

Airbag volantu SantaFE

Typy aut Hyundai

Nabídka typů aut značky Haundai je skutečně široká. Hyundai bude sedět do města na nákupy, poslouží velké rodině při víkendovém výletě nebo řemeslné firmě k přepravě veškerého potřebného materiálu, pomůcek, a tak dále. Jen si vyberte Hyundai podle svých představ a potřeb.

Hyundai H1

Například Hyundai H1 je k dostání rovnou ve dvou variantách. Ta první - Hyundai H-1 Van je ideálním vozem pro všechny, kdo mají rádi velkou společnost. A to i kdyby měla být pracovní náplní. Hyundai H1 Van je osmimístný mikrobus, který jistě a pohodlně využijete v rámci firmy i pro volný čas. Zvládne například všechny nároky kyvadlové dopravy, dopravu turistů, vyhlídkové trasy, výlety opravdu početných rodin a podobně. Jeho prostorný zavazadlový prostor navíc pojme vše, co odvézt potřebujete - zavazadla, nářadí, případně snad i domácí mazlíčky.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai H1 varianty

Model H1 Tour, jak název napovídá, je variantou, která spíše poslouží pro konání výletů a cest osob, turistů, rodin. Je více prosklený než prvně zmíněný Hyundai H1 Van. I tak ale samozřejmě není problém využít případně neobsazená místa jako prostor k uložení dalšího nákladu. Každopádně oba typy vozů Hyundai H1 patří k těm nejprostornějším z nabídky této renomované značky. Navíc zmíněná česká výroba Hyundai umožňuje velmi jednoduchou údržbu, servis, doplnění náhradních dílů ve specializovaných autoservisech, které se soustřeďují přímo na značku Hyundai.Poptávkový formulář
Zobrazení: 166039 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai

  10. 4. 2013, 15:13 | Diskuze (0)

  Společnost Hyundai je od roku 2009 pátým největším výrobcem automobilů na světě. A to by bylo, aby se vozy značky Hyundai nevyráběly i přímo u nás. Ano, je to tak. Hyundai se v naší republice vyrábí dokonce už od roku 2008.

 • Hyundai ix35

  10. 4. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

  Hyundai ix35 je naprosto jedinečným vozem. Krása a elegance to jsou charakteristické pojmy pro Hyundai ix35. Nový charismatický špičkový design ztělesňuje v sobě dynamiku s instinktem ideálního vozu. Vytříbený rafinovaný rys sportovního kupé to je Hyundai ix35.

 • Hyundai i30 tuning

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Češi stále častěji kupují automobily značky Hyundai. A vědí, proč tak činí. K jedné z mnoha předností této značky patří fakt, že se Hyundai vyrábí i přímo u nás. Sehnat náhradní díly, odborný servis nebo například tuning tak není problém.

 • Hyundai i30 test

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

 • Hyundai i10 recenze

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Co říkají recenze o automobilech značky Hyundai? Podívejte se na internet a dáte nám okamžitě za pravdu, že veskrze pějí samou chválu. Hyundai to je spolehlivost, nízká spotřeba, dokonalá výbava, krásný design. Prostě sen.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze