Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Klimatizace Accent

Hyundai Accent Elegance

10. 4. 2013, 14:48

Toužíte po autě, které bude nejen bezpečným, spolehlivým a kvalitním dopravním prostředkem? Přejete si vůz, který upoutá pozornost? Auto krásné, se zajímavým designem, díky kterému vás na silnici nikdo nepřehlédne? Hyundai Accent je pro vás!

Hyundai Accent Elegance

Nový Accent je vůz, který zaujme především cenou. To však je jen jedna z mnoha jeho předností. Hyundai Accent je kombinací zmíněné kvality a bezpečí, moderního a elegantního designu za velmi přijatelnou cenu. Hyundai Accent je ideálním rodinným autem. Potěší nízkou spotřebou, uveze všechny členy rodiny a navíc bude krásnou ozdobou všech vašich cest.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Accent Elegance je levný a prostorný

Zájem řidičů a motoristů o levná a zároveň relativně prostorná auta, která se navíc mohou pochlubit zajímavým designem stále více stoupá. Možná proto se právě Hyundai Accent řadí k nejprodávanějším autům již několik posledních let. Hyundai Accent si mohou dovolit rodiny s dětmi, studenti, starší lidé. Právě tito lidé jsou jeho cílovou skupinou. Pořídit si ho prostě může každý.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Accent Elegance je dostupný

Hyundai Accent je dostupný široké veřejnosti. A auto dnes prostě potřebuje v podstatě každý. Ve srovnání se svou konkurencí se navíc Hyundai Accent může pyšnit lepší vybaveností, a to dokonce již v základní verzi. Dopřejte si s ním například prvky mezi něž patří výškově nastavitelný volant, palubní počítač, elektricky ovládaná okna i vnější zrcátka nebo třeba ABS a EBD. Hyundai Accent Elegance je skutečně kombinací krásy, luxusu, kvality za přijatelné peníze.

Hyundai Accent Elegance design

A čím nás Hyundai Accent zaujme při pohledu na něj? Jedná se o vůz moderní, elegantní. Výrobci si tentokrát dali na designu skutečně záležet. Díky tvaru světel, klesajícímu "zadku" automobilu a celkově sladěnosti všech detailů budete jistě i vy za volantem Hyundaie Accent středem pozornosti, sotva se svým novým Hyundaiem vyrazíte do ulic či na dálnici. Vedle toho, že vám ho všichni pochválí, se navíc budete moci těšit z faktu, že se na Hyundai Accent můžete spolehnout. Kvalitní vůz vás jednoduše nenchá nikdy ve štychu.Poptávkový formulář
Zobrazení: 99091 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Accent náhradní díly

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Potřebujete doladit formu vašeho miláčka co nejdříve? K tomu vám pomůže servis Hyundai Accent tuning. Výkon vašeho autíčka bude vyladěn na ideální parametry v poměru spotřeba a rychlost. Náhradní díly také nejsou problém.

 • Hyundai Accent 2007

  10. 4. 2013, 15:02 | Diskuze (0)

  Hyundai zaznamenává stálý vzestup a expanzi na našem trhu s automobily. Podíl Hyundai se blíží k deseti procentům prodeje vozů. Stává se tak druhou nejprodávanější značkou u nás. Hyundai Accent 2007 je vozem, který si získává stálý zájem.

 • Náhradní díly Hyundai Accent

  10. 4. 2013, 15:02 | Diskuze (0)

  Vlastníte automobil značky Hyundai? A sháníte nějaké náhradní díly? Absolutně není problém. Automobily Hyundai se vyrábějí přímo u nás a sehnat náhradní díly i profesionální servis tedy opravdu není žádný problém. Svěřte svůj vůz odborníkům.

 • Hyundai Accent

  10. 4. 2013, 15:00 | Diskuze (0)

  Ještě na počátku minulého století bylo auto výsadou nejvyšších společenských vrstev, ve dvacátém prvním století však již nenajdeme člověka, který by nevlastnil vůz s několika desítkami či stovkami koní pod kapotou. Na cestách můžeme potkat pestrou škálu vozů různých typů a značek od starých vykopávek až po nejnovější výkřiky techniky, technologie a designu. Podívejme se nyní na historii, ceny a doporučení jednoho z těchto výše zmíněných zázraků - vozu Hyundai Accent.

 • Hyundai Accent Elegance

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Toužíte po autě, které bude nejen bezpečným, spolehlivým a kvalitním dopravním prostředkem? Přejete si vůz, který upoutá pozornost? Auto krásné, se zajímavým designem, díky kterému vás na silnici nikdo nepřehlédne? Hyundai Accent je pro vás!

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze