Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

Motor Accent

Hyundai Accent test

10. 4. 2013, 13:11

Korejská automobilka Hyundai a její automobily si získávají stále větší popularitu mezi našimi řidiči. Ojeté vozy značky Hyundai Accent začínají být také ve středu zájmu českých motoristů. Někteří prodejci nabízejí zákazníkům vozy za atraktivní ceny.

Test Hyundai Accent

Hyundai Accent se řadí mezi menší vozidla o které je ve světovém měřítku značný zájem. Značka Hyundai si získala důvěru zákazníků. Nový dynamický profil a úspora provozu jsou výraznými faktory tohoto vozidla. Nová paleta živých a decentních barev je jedním z nejvýraznějších vysoce funkčních detailů které hrají výraznou roli při prodeji nových vozidel. Otestovali jsme, jak snadno na něj lze získat náhradní díly

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Accent deflektory oken

Hyundai Accent a deflektory oken v kouřovém provedení jsou stále žádaným produktem mnoha motoristů. Sada obsahuje čtyři kusy a jejich instalace není náročná. Nevyžaduje žádné vrtání. Hyundai Accent test s deflektory oken bude vaše cestování ještě podstatně pohodlnější.

Hyundai Accent klimatizace

K základnímu vybavení dnešních automobilů patří také klimatizace. Klimatizaci vozu ocení řidiči a spolujezdci především za parných letních dní během cestování. Klimatizace zpříjemní každé cestování během cesty na dovolenou na dlouhé vzdálenosti v letním období. Náhradní klimatizaci je možno zakoupit k Hyundai Accent test za 9 900 Kč. Investovat do klimatizace automobilu patří ke standardu moderního a kvalitního vozu každého typu a kategorie.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Accent zpětná zrcátka

Žádný automobil se neobejde bez zpětných zrcátek. Zpětná zrcátka jsou jedním z podstatných detailů každého vozu, kde dochází k častému jejich poničení. Zpětná zrcátka Hyundai Accent se prodávají jako náhradní díly k automobilům Hyundai Accent. Jejich současná cena se pohybuje v rozmezí 1 200 Kč až 1 800 Kč za jeden kus.

Hyundai Accent náhradní díly

Náhradní díly k automobilům Hyundai Accent se dají zakoupit u autorizovaných prodejců. Některé specializované prodejny disponují některými náhradními díly pro vybrané značky automobilů. Náhradní díly se dají také zakoupit prostřednictvím internetu.

Poptávkový formulář
Zobrazení: 140165 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Accent náhradní díly

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Potřebujete doladit formu vašeho miláčka co nejdříve? K tomu vám pomůže servis Hyundai Accent tuning. Výkon vašeho autíčka bude vyladěn na ideální parametry v poměru spotřeba a rychlost. Náhradní díly také nejsou problém.

 • Hyundai Accent 2007

  10. 4. 2013, 15:02 | Diskuze (0)

  Hyundai zaznamenává stálý vzestup a expanzi na našem trhu s automobily. Podíl Hyundai se blíží k deseti procentům prodeje vozů. Stává se tak druhou nejprodávanější značkou u nás. Hyundai Accent 2007 je vozem, který si získává stálý zájem.

 • Náhradní díly Hyundai Accent

  10. 4. 2013, 15:02 | Diskuze (0)

  Vlastníte automobil značky Hyundai? A sháníte nějaké náhradní díly? Absolutně není problém. Automobily Hyundai se vyrábějí přímo u nás a sehnat náhradní díly i profesionální servis tedy opravdu není žádný problém. Svěřte svůj vůz odborníkům.

 • Hyundai Accent

  10. 4. 2013, 15:00 | Diskuze (0)

  Ještě na počátku minulého století bylo auto výsadou nejvyšších společenských vrstev, ve dvacátém prvním století však již nenajdeme člověka, který by nevlastnil vůz s několika desítkami či stovkami koní pod kapotou. Na cestách můžeme potkat pestrou škálu vozů různých typů a značek od starých vykopávek až po nejnovější výkřiky techniky, technologie a designu. Podívejme se nyní na historii, ceny a doporučení jednoho z těchto výše zmíněných zázraků - vozu Hyundai Accent.

 • Hyundai Accent Elegance

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Toužíte po autě, které bude nejen bezpečným, spolehlivým a kvalitním dopravním prostředkem? Přejete si vůz, který upoutá pozornost? Auto krásné, se zajímavým designem, díky kterému vás na silnici nikdo nepřehlédne? Hyundai Accent je pro vás!

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze