Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Klimatizace Accent

Hyundai Accent tuning

10. 4. 2013, 13:15

Pořídili jste si nový automobil? Pořídili jste si nový Hyundai Accent? Nebo už ho vlastníte delší dobu? Ať tak nebo tak, toužíte si svůj Hyundai Accent vyšperkovat? Vybavte si ho speciálními díly! Hyundai tuning je tu!

Tuning Hyundai Accent

Co si v rámci Hyundai tuning můžete dopřát? A za kolik? Shánění náhradních a nových dílů například právě do vozu Hyundai Accent dnes není nijak náročné ani zbytečně drahé. Především díky tomu, že se Hyundai vyrábí už několik let i přímo v naší republice. Náhradní díly není nutné dovážet ze zahraničí, což by jejich cenu jistě výrazně a pro nás nepříjemně změnilo.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Accent turbo

A jek tedy můžete svůj Hyundai Accent vyšperkovat? Pořiďte si například turbo timer a elektronický boost controller - US-Racing, který umožňuje nastavování tlaku turba i zajistí zprávné dochlazování turba. Tento "šperk" je určen pro benzínové i pro naftové motory. Pořídíte ho za cca 50000 korun. Nebo svému miláčkovi na čtyřech kolech kupte kompletní sadu exclusivních světel. Tato sada světel obsahuje blikač,denní svícení a poziční světlo. Všechna světla jsou osazena SMD LED. Jejich rozměry jsou: délka 48cm, výška 7cm, hloubka 10cm. DRL homologace je naprostou samozřejmostí. Pořizovací cena těchto vyšperkovaných náhradních dílů je asi 40000 korun.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Accent další tuningové možnosti

Blow Off ventil US-Racing pořídíte za 30000. Dvojitý odvod vzduchu zajistí velmi jedinečný zvuk vašeho Hyundaie Accent. Váš vůz bude ozvláštněn i například LED diodovými neony. Na ty postačí tisíc korun. Dodávají se v několika barevných variantách - červená, modrá, zelená - i kombinovaně.

Hyundai Accent doba dodání náhradních dílů

Pokud jste se rozhodli vyšperkovat svůj vůz, zvažte, kolik jste do toho ochotni investovat. Cena samozřejmě souvisí s volbou náhradního dílu. Věřte ale, že skutečně nebude přehnaná. Náhradní díly se nemusí dovážet, vyrábějí se přímo u nás. Důkazem toho jsou i velmi krátké dodací lhůty, které se pohybují většinou okolo dvou až pěti dnů. Využijte pak určitě i odborného servisu a instalace nových součástech v autorizovaných servisech.Poptávkový formulář
Zobrazení: 110896 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Accent náhradní díly

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Potřebujete doladit formu vašeho miláčka co nejdříve? K tomu vám pomůže servis Hyundai Accent tuning. Výkon vašeho autíčka bude vyladěn na ideální parametry v poměru spotřeba a rychlost. Náhradní díly také nejsou problém.

 • Hyundai Accent 2007

  10. 4. 2013, 15:02 | Diskuze (0)

  Hyundai zaznamenává stálý vzestup a expanzi na našem trhu s automobily. Podíl Hyundai se blíží k deseti procentům prodeje vozů. Stává se tak druhou nejprodávanější značkou u nás. Hyundai Accent 2007 je vozem, který si získává stálý zájem.

 • Náhradní díly Hyundai Accent

  10. 4. 2013, 15:02 | Diskuze (0)

  Vlastníte automobil značky Hyundai? A sháníte nějaké náhradní díly? Absolutně není problém. Automobily Hyundai se vyrábějí přímo u nás a sehnat náhradní díly i profesionální servis tedy opravdu není žádný problém. Svěřte svůj vůz odborníkům.

 • Hyundai Accent

  10. 4. 2013, 15:00 | Diskuze (0)

  Ještě na počátku minulého století bylo auto výsadou nejvyšších společenských vrstev, ve dvacátém prvním století však již nenajdeme člověka, který by nevlastnil vůz s několika desítkami či stovkami koní pod kapotou. Na cestách můžeme potkat pestrou škálu vozů různých typů a značek od starých vykopávek až po nejnovější výkřiky techniky, technologie a designu. Podívejme se nyní na historii, ceny a doporučení jednoho z těchto výše zmíněných zázraků - vozu Hyundai Accent.

 • Hyundai Accent Elegance

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Toužíte po autě, které bude nejen bezpečným, spolehlivým a kvalitním dopravním prostředkem? Přejete si vůz, který upoutá pozornost? Auto krásné, se zajímavým designem, díky kterému vás na silnici nikdo nepřehlédne? Hyundai Accent je pro vás!

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze