Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Klimatizace Accent

Hyundai Accent

10. 4. 2013, 15:00

Ještě na počátku minulého století bylo auto výsadou nejvyšších společenských vrstev, ve dvacátém prvním století však již nenajdeme člověka, který by nevlastnil vůz s několika desítkami či stovkami koní pod kapotou. Na cestách můžeme potkat pestrou škálu vozů různých typů a značek od starých vykopávek až po nejnovější výkřiky techniky, technologie a designu. Podívejme se nyní na historii, ceny a doporučení jednoho z těchto výše zmíněných zázraků - vozu Hyundai Accent.

Hyundai Accent

Jak jsem již uvedla výše, na trhu i českých silnicích najdeme řadu typů vozů české i zahraniční výroby od vozů z Německa a Itálie, jako je Opel či Fiat, až po různé typy a značky nejnovějších výkřiků vybroušené techniky a technologie japonské či korejské výroby opatřené airbagem takových renomovaných značek, jako je Toyota či Hyundai. Je k takovým luxusním vozidlům vůbec možné sehnat náhradní díly v rámci České republiky a za přijatelnou cenu ? Tady je několik stručných informací o náhradních dílech k jednomu z nejlépe hodnocených typů.

Airbag volantu SantaFE

Historie Hyundai Accent

Automobil Hyundai Accent se vyrábí ve stejnojmenné jihokorejské automobilce již od roku 1995, kdy nahradil svého neméně známého předchůdce Hyundai Excel, jenž se prodával v Austrálii. První generace vozu Hyundai Accent X3 se začala prodávat téhož roku, kdy byla zahájena jeho výroba a již v letech 1996 a 1998 se stal nejprodávanějším vozem. V současné době najdeme na trhu již řadu vozů této řady od starších, jako jsou Hyundai Accent 1.3i či Hyundai Accent 1.5.EKO až po nejnovější Hyundai Accent H1, Santa Fe či Hyundai H100. Samozřejmou výbavou novějších i starších typů vozu je airbag. Přestože jsou výše zmíněné typy vozu Hyundai Accent v recenzích i diskusích hodnoceny vesměs kladně, mají řadu drobných nedostatků, jako je například malý prostor pro člověka vyšší postavy, problémy s elektroinstalací, stahováním okének, zvukovou signalizací upozorňující, že řidič není připoután.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Accent náhradní díly

Ani technologicky nejvyspělejší automobil není dokonalý a někdy je zapotřebí nahradit některou ze součástí vozu. Nejinak je tomu i u vozu Hyundai Accent. Náhradní díly k tomuto typu vozidla jsou snadno dostupné, i když někteří spotřebitelé v diskusích píší, že si některé náhradní díly museli objednat přímo u dealera. Náhradní díly k vozu Hyundai Accent jsou k dostání jak přes inzeráty na bazarových serverech, tak v prodejnách specializujících se na prodej náhradních dílů. Na trhu najdeme tedy širokou škálu náhradních součástek od zadních světel, mlhovek a blinkrů přes páčky, sání motoru, chladiče až po budíky. A kolik za náhradní díly k vozu Hyundai Accent zaplatíme ? U nejstarších typů vozidla s rokem výroby 1995-1999 to bude pouze několik set až dva tisíce, u novějších typů se cena náhradních dílů může vyšplhat až k deseti tisícům a u náhradních dílů k nejnovějším typům výše zmíněného vozu se může cena náhradních dílů pohybovat od několika málo set k zhruba sedmi až osmi tisícům korun. Na bazarových serverech jsou ceny ještě nižší. Nevěříte-li, pojďme se společně o tom přesvědčit na servery, na nichž motoristé nabízejí levné vozy a náhradní díly nebo do některé ze specializovaných prodejen.Poptávkový formulář
Zobrazení: 121826 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Accent náhradní díly

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Potřebujete doladit formu vašeho miláčka co nejdříve? K tomu vám pomůže servis Hyundai Accent tuning. Výkon vašeho autíčka bude vyladěn na ideální parametry v poměru spotřeba a rychlost. Náhradní díly také nejsou problém.

 • Hyundai Accent 2007

  10. 4. 2013, 15:02 | Diskuze (0)

  Hyundai zaznamenává stálý vzestup a expanzi na našem trhu s automobily. Podíl Hyundai se blíží k deseti procentům prodeje vozů. Stává se tak druhou nejprodávanější značkou u nás. Hyundai Accent 2007 je vozem, který si získává stálý zájem.

 • Náhradní díly Hyundai Accent

  10. 4. 2013, 15:02 | Diskuze (0)

  Vlastníte automobil značky Hyundai? A sháníte nějaké náhradní díly? Absolutně není problém. Automobily Hyundai se vyrábějí přímo u nás a sehnat náhradní díly i profesionální servis tedy opravdu není žádný problém. Svěřte svůj vůz odborníkům.

 • Hyundai Accent

  10. 4. 2013, 15:00 | Diskuze (0)

  Ještě na počátku minulého století bylo auto výsadou nejvyšších společenských vrstev, ve dvacátém prvním století však již nenajdeme člověka, který by nevlastnil vůz s několika desítkami či stovkami koní pod kapotou. Na cestách můžeme potkat pestrou škálu vozů různých typů a značek od starých vykopávek až po nejnovější výkřiky techniky, technologie a designu. Podívejme se nyní na historii, ceny a doporučení jednoho z těchto výše zmíněných zázraků - vozu Hyundai Accent.

 • Hyundai Accent Elegance

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Toužíte po autě, které bude nejen bezpečným, spolehlivým a kvalitním dopravním prostředkem? Přejete si vůz, který upoutá pozornost? Auto krásné, se zajímavým designem, díky kterému vás na silnici nikdo nepřehlédne? Hyundai Accent je pro vás!

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze