Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

motor Trajet

Hyundai Elantra test

10. 4. 2013, 15:06

Elantra není žádným nováčkem automobilky Hyuadai. Předcházející čtyři minulé generace vyjížděly v rozmezí let 1990 a 2010. Evropské zákazníky upoutala především příjemná cena. Nová pátá generace již směle konkuruje Octavii a snese porovnání.

Hyundai Elantra test

Hyundai Elantra test se srovnává s kvalitou současného modelu Octavie. Příznivá cena bude vždy tím pravým lákadlem pro zájemce o koupi automobilu značky Hyundai. Elantra svými rozměry připomíná Octavii. Skvělá přední maska s elegantní boční siluetou působí sebevědomým dojmem. Vytříbená práce designerů se projevuje krásnými zadními světly a také sportovní dynamikou.

Airbag volantu SantaFE

Dobré provedení Hyundai Elantra test

V podstatě se dá říci, že tato verze Hyundai se dost povedla. Elantra vždy vzbuzuje zájem a také její skvělá cena nad 300 000 tisíc. Indikátorem dobré kvality vozu mohou také být dveře. Zvuk při zavírání dveří o ledačems nasvědčuje. Měkké zavření je jedním z podstatných znaků kvalitního vozu. Tento detail je výrazným poznávacím znakem detailní práce tvůrců. Po několika denní zkouškách Hyundai Elantra test nezklamala.

Náhradní díly Hyundai

První vstup do Hyundai Elantra test

První vstup do každého nového vozu napovídá o prvních dojmech z každého vozidla. Obrovský rozdíl mezi starou verzí Hyundai Elantra je patrný na první pohled. Kombinace měkčených plastů s tvrdšími plasty dodává přístrojové desce ztvárnění elegance. Celkově celá přístrojová deska skvěle harmonizuje s vnějším designem vozu. Zadní sedadla mají také dostatek prostoru pro nohy během jízdy. V případě posunutí sedadla řidiče není omezen prostor pro nohy sedících zadních cestujících. Jízda a cestování Hyundai Elantra test se podobá požitku z jízdy v limuzíně.

Hyundai Coupe recenze sportovního vozu

Na silnicích se drží celkem obstojně. Serpentiny nejsou jeho silnou stránkou. Příznivá cena je plusem Hyundai Coupe. Plusem je celková výbava, která nepokulhává a ani prostorově není tento vůz špatně řešen. Zadní sezení nevyniká komfortem. Co se týká náhradních částí k automobilům značky Hyundai, tak tím skvělým typem je společnost hyundaivrakoviste.czPoptávkový formulář
Zobrazení: 167545 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze