Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Budíky Getz

Hyundai Getz manuál

10. 4. 2013, 14:59

Hyundai Getz je velmi variabilním typem vozu. Jedná se o automobil rodinný. Tímto označením ale zdaleka není vyčerpána šíře jeho využití. O tom jistě svědčí i fakt, že Hyundai Getz je nejprodávanější verzí značky Hyundai.

Hyundai Getz manuál

Hyundai Getz je vyráběn již několik let. Během této doby byl několikrát inovován. V nabídce je například s manuální i automatickou převodovkou. Průzkum svědčí o tom, že většina řidičů stále volí klasický manuál. Pokud si ale přejete řazení automatické, Hyundai Getz vám to umožní. K nejvýznamnějším technickým inovacím patří čtyři nové motory a upravená převodovka a řazení u dieselových modelů.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Getz manuál bezpečnost

Přejete si automobil především bezpečný? Není se dnes skutečně čemu divit. Bezpečnost je jedou z velkých předností Hyundaie Getz. Nově jsou nabízeny nové prvky bezpečnosti. Mezi ně lze zařadit například vypínač airbagu spolujezdce, aktivní opěrky hlavy u předních sedadel a velmi efektivní ochranu před bočním nárazem. Hyundai Getz tak tedy poskytuje maximální ochranu jak pasažérům tak chodcům.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Getz manuál recenze

Hyundai Getz je v recenzích jeho majitelů oceňován především pro svou univerzálnost a možnosti úložného prostoru. Výrobci si u tohoto typu vozu dali skutečně záležet, co se odkládacích prostor týká. Šli skutečně do detailů. Za všechny zmiňme například odkládací schránku pod sedačkou. Schránka před spolujezdcem je dokonce osvětlená. Pohodlí cestujících je zajištěno seřiditelnou sedačkou řidiče. Ta disponuje nastavitelnou výškou sedáku. Zadní sedačka je sklápěcí, dělená, má rozměry 60/40 a disponuje třemi pozicemi pro sklopení a pěti způsoby sklopení.

Hyundai Getz manuál novinky oproti předchozím verzím

Hlavní novinkou automobilu typu Hyundai Getz je jeho nový dieselový motor, 1.5 VGT. Tento motor s novou manuální převodovkou a upraveným řazením je k dispozici ve dvou výkonových verzích. Vedle výkonu vás jistě zajímá i spotřeba paliva. Provedené testy prokázaly, že tyto motory přinášejí oproti předchozím 1,5 litrovým jednotkám úsporu paliva ve výši 9 %. A to jistě ocení každý. Recenze na Hyundai Getz pějí samou chválu skutečně oprávněně.Poptávkový formulář
Zobrazení: 152833 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Prodám Hyundai Getz

  10. 4. 2013, 15:07 | Diskuze (0)

  Sháníte nové auto. Nebo ne až tak "fungl" nové, ale rozhodně spolehlivé, kvalitní, krásné, a to vše za rozumnou cenu. Rozhodně se podívejte na nabídky značky Hyundai. Jsou stále oblíbenější, rozšířenější a i obchod s "ojetými" vozy tak nabízí velký výběr.

 • Hyundai Getz tuning

  10. 4. 2013, 15:06 | Diskuze (0)

  Zdá se vám váš Getz příliš obyčejný, využijte možnosti Hyundai Getz tuning, který zviditelní váš automobil pro ostatní účastníky silničního provozu. Vedle designu vašeho autíčka můžete využít i služeb navýšení výkonu motoru

 • Hyundai Getz recenze

  10. 4. 2013, 15:01 | Diskuze (0)

  Kvalita Hyundai je jednou z prvořadých priorit této značky aut. Spolehlivost a dlouhodobá kvalita se spokojeností zákazníků je nejdůležitějším kritériem všech prodávaných vozů. Hyundai recenze jednoznačně řadí automobily Hyundai na jednu z nejpřednějších pozic.

 • Hyundai Getz

  10. 4. 2013, 15:01 | Diskuze (0)

  Je tomu už pět let, co se automobily značky Hyundai vyrábějí i v naší republice. A stále více a více motoristů této obrovské výhody využívá. Servis i sehnání náhradních dílů do Hyundaie se tak totiž velmi usnadnil.

 • Hyundai Getz manuál

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Hyundai Getz je velmi variabilním typem vozu. Jedná se o automobil rodinný. Tímto označením ale zdaleka není vyčerpána šíře jeho využití. O tom jistě svědčí i fakt, že Hyundai Getz je nejprodávanější verzí značky Hyundai.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze