Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

Budíky Getz

Hyundai Getz recenze

10. 4. 2013, 15:01

Kvalita Hyundai je jednou z prvořadých priorit této značky aut. Spolehlivost a dlouhodobá kvalita se spokojeností zákazníků je nejdůležitějším kritériem všech prodávaných vozů. Hyundai recenze jednoznačně řadí automobily Hyundai na jednu z nejpřednějších pozic.

Hyundai Getz recenze

Hyundai Getz recenze se řadí mezi malá vozidla evropského formátu. Velkorysé záruky výrobce staví tento typ spolu s velmi lákavou cenovou nabídkou do popředí zájmu potencionálních investorů. Nečekaně dobrá kvalita je výrazem Hyundai Getz recenze. Tato malá a zdatná auta jsou schopna dlouhých cest. Slušné pohodlí předčí také i jiné třídy menších automobilů.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Getz recenze a terén

Hyundai Getz recenze je ojedinělým typem korejského vozu, kde se karoserie vnějším tvarem povedla. Nerovnosti terénu na našich silnicích tento typ auta nevyvedou z míry. Hyundai Getz recenze a dálniční stoupání nečiní tomuto žihadlu silnic žádný vážnější problém.

Hyundai Getz recenze a airbag

Nezbytnou součástí každého automobilu jsou bezpečnostní airbagy. Airbagy jsou plnohodnotnou ochranou a zárukou bezpečnosti při jízdě každého řidiče a jeho spolujezdců. Airbagy jednoznačně tlumí veškeré nárazy při možné kolizi automobilu. Airbagy mohou zachránit mnoho lidských životů a proto vybavte svoje vozidlo Hyundai Getz potřebnými airbagy.

Hyundai Getz a airbagy do volantu

Airbagy do volantu Hyundai Getz se dají pořídit za velice příjemnou a milou cenu 3 000 Kč. Jedná se již o použitý model. Funkční jednotka airbagu vás vyjde na pouhých 1 000 Kč.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Getz recenze a jiné doplňky

Náhradní palubní deska v případě zničení nebo poškození můžete také zakoupit za příznivou cenu se slevou. Zpětná zrcátka jsou také v nabídce starších náhradních dílů pro Hyundai Getz recenze. Cena jednoho zrcátka se pohybuje okolo 100 Kč za kus. Převodovka je jednou z nejdůležitějších součástí každého vozidla a také nejdražší. Starší převodovka se pohybuje v cenové hladině okolo 8 000 Kč.

Hyundai Getz recenze a jiné doplňky

Vyznavači a fandové automobilů se stále informují a diskutují a přednostech a nedostatcích mnoha automobilů. Pro automobilisty je diskuse o kvalitách vozidel jedním z předmětů stálých diskuzí.Poptávkový formulář
Zobrazení: 145617 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Prodám Hyundai Getz

  10. 4. 2013, 15:07 | Diskuze (0)

  Sháníte nové auto. Nebo ne až tak "fungl" nové, ale rozhodně spolehlivé, kvalitní, krásné, a to vše za rozumnou cenu. Rozhodně se podívejte na nabídky značky Hyundai. Jsou stále oblíbenější, rozšířenější a i obchod s "ojetými" vozy tak nabízí velký výběr.

 • Hyundai Getz tuning

  10. 4. 2013, 15:06 | Diskuze (0)

  Zdá se vám váš Getz příliš obyčejný, využijte možnosti Hyundai Getz tuning, který zviditelní váš automobil pro ostatní účastníky silničního provozu. Vedle designu vašeho autíčka můžete využít i služeb navýšení výkonu motoru

 • Hyundai Getz recenze

  10. 4. 2013, 15:01 | Diskuze (0)

  Kvalita Hyundai je jednou z prvořadých priorit této značky aut. Spolehlivost a dlouhodobá kvalita se spokojeností zákazníků je nejdůležitějším kritériem všech prodávaných vozů. Hyundai recenze jednoznačně řadí automobily Hyundai na jednu z nejpřednějších pozic.

 • Hyundai Getz

  10. 4. 2013, 15:01 | Diskuze (0)

  Je tomu už pět let, co se automobily značky Hyundai vyrábějí i v naší republice. A stále více a více motoristů této obrovské výhody využívá. Servis i sehnání náhradních dílů do Hyundaie se tak totiž velmi usnadnil.

 • Hyundai Getz manuál

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Hyundai Getz je velmi variabilním typem vozu. Jedná se o automobil rodinný. Tímto označením ale zdaleka není vyčerpána šíře jeho využití. O tom jistě svědčí i fakt, že Hyundai Getz je nejprodávanější verzí značky Hyundai.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze