Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Budíky Getz

Hyundai Getz spotřeba

10. 4. 2013, 13:13

Pokud si plánujete pořídit nové auto, jistě zvažujete i cenu, kterou za něj zaplatíte. A zajímat by vás měla nejen pořizovací cena auta, ale i kolik vás bude stát jeho následný provoz. Údržba, servis, náhradní díly, spotřeba.

Spotřeba Hyundai Getz

Asi nejjednodušší cestou, jak zjistit, kolik vás provoz daného typu automobilu bude vlastně stát, je poradit se s těmi, kteří již zkušenosti s ním mají. Vzhledem k tomu, že Hyundai Getz se řadí již několik let k nejprodávanějším vozům na našem trhu, jsou na internetu dostupné nejrůznější diskuse jeho majitelů. Recenze i testy. Poučte se tedy od těch, kteří skutečně vědí, o čem mluví.

Airbag volantu SantaFE

Verze vozu Hyundai Getz

Testy a recenze Hyundaie Getz většinou srovnávají tento typ vozu s podobnými auty jiné značky. A to v nejrůznějších ohledech a parametrech. Za kolik tedy jezdí jeden z nejprodávanějších vozů na českém trhu? Především nás určitě a logicky zajímá, jak Getz obstojí v městském provozu, kam svou koncepcí nejlépe zapadne. Hyundai Getz existuje v několika podobách odlišených především výkonem. Getze můžete pořídit v základu s jedenáctistovkou. Pro náročnější motoristy je nabízena verze patnáctistovky s výkonem 65 nebo 81kW. Tento typ je poháněn naftou. Pro sportovce je připravena šestnáctistovka s 78kW. Tato varianta ovšem co se pořizovacích nákladů týká, útočí na hranici 350000 Kč.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Getz spotřeba paliva

Co se spotřeby paliva týká, Hyundai Getz se v testech osvědčil zejména při cestách po městě a na kratší vzdálenosti. K tomuto účelu ho také využívá drtivá většina jeho majitelů. Průměrná spotřeba v přepočtu na 100km si žádá o 8.13l Naturalu. To znamená úbytek 223,50 korun z vaší peněženky. Pozor ovšem na fakt, že svižnější tempo na městských okruzích nebo při delších trasách po dálnici si vyžádá benzínu daleko více.

Hyundai Getz nejnižší možná spotřeba

Pokud jste zkušenými motoristy, kteří dokážou zvládat úskalí řízení po městě, která spočívají v neustálém zastavování, dobržďování na semaforech a přechodech pro chodce a opětovném rozjíždění, podaří se vám snížit spotřebu paliva až na hranici pěti litrů. A to už stojí za tu snahu!Poptávkový formulář
Zobrazení: 110909 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Prodám Hyundai Getz

  10. 4. 2013, 15:07 | Diskuze (0)

  Sháníte nové auto. Nebo ne až tak "fungl" nové, ale rozhodně spolehlivé, kvalitní, krásné, a to vše za rozumnou cenu. Rozhodně se podívejte na nabídky značky Hyundai. Jsou stále oblíbenější, rozšířenější a i obchod s "ojetými" vozy tak nabízí velký výběr.

 • Hyundai Getz tuning

  10. 4. 2013, 15:06 | Diskuze (0)

  Zdá se vám váš Getz příliš obyčejný, využijte možnosti Hyundai Getz tuning, který zviditelní váš automobil pro ostatní účastníky silničního provozu. Vedle designu vašeho autíčka můžete využít i služeb navýšení výkonu motoru

 • Hyundai Getz recenze

  10. 4. 2013, 15:01 | Diskuze (0)

  Kvalita Hyundai je jednou z prvořadých priorit této značky aut. Spolehlivost a dlouhodobá kvalita se spokojeností zákazníků je nejdůležitějším kritériem všech prodávaných vozů. Hyundai recenze jednoznačně řadí automobily Hyundai na jednu z nejpřednějších pozic.

 • Hyundai Getz

  10. 4. 2013, 15:01 | Diskuze (0)

  Je tomu už pět let, co se automobily značky Hyundai vyrábějí i v naší republice. A stále více a více motoristů této obrovské výhody využívá. Servis i sehnání náhradních dílů do Hyundaie se tak totiž velmi usnadnil.

 • Hyundai Getz manuál

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Hyundai Getz je velmi variabilním typem vozu. Jedná se o automobil rodinný. Tímto označením ale zdaleka není vyčerpána šíře jeho využití. O tom jistě svědčí i fakt, že Hyundai Getz je nejprodávanější verzí značky Hyundai.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze