Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

Budíky Getz

Hyundai Getz tuning

10. 4. 2013, 15:06

Zdá se vám váš Getz příliš obyčejný, využijte možnosti Hyundai Getz tuning, který zviditelní váš automobil pro ostatní účastníky silničního provozu. Vedle designu vašeho autíčka můžete využít i služeb navýšení výkonu motoru

Hyundai Getz tuning

Samozřejmě že vedle vylepšení designu vašeho auta můžete využít i další tunning. Zlepšení výkonu motoru, úpravu spotřeby. K tomu slouží speciální seřizovací zařízení, které za pomoci posledních verzí softwaru seřídí špičkově motor vašeho Hyundai Getz. To vše za cenu, která má téměř okamžitou návratnost díky vylepšeným vlastnostem motoru vašeho Hyundai

Airbag volantu SantaFE

Estetické doplňky Hyundai Getz tuning ve velkém výběru najdete na internetu

Na internetu najdete spoustu možností, jak vylepšit design vašeho auta. Hyundai Getz tuning se stává hračkou, a to velmi příjemnou. Optický tuning je možné vylepšit řadou doplňků, ty se dají rozdělit na interiérové a exteriérové, samostatnou kapitolou jsou i tuningy světelné. Interiérový tuning, to jsou různé druhy řadicích pák, loketních opěrek, vylepšená zpětná zrcátka, podložky pod nohy a jiné podobné záležitosti.

Náhradní díly Hyundai

Exteriérový tuning pro Hyundai Getz obsahuje například barevné podložky pod SPZ, ploché typy stěračů, barevné čepičky ventilků, nalepovací či prutové antény. Prostě vše, co je pouhým okem vidět a přitáhne pozornost. Sem patří například i jiný typ výfuku, ale to je trochu jiná záležitost, protož výfuk je již schopný ovlivnit jízdní vlastnosti auta, hlučnost či emise. Nedoporučujeme pořídit si výfuk na auto u neautorizovaného či spíše nespolehlivého prodejce. Nemuselo by se vám to vyplatit při STK.

Zvláštní kapitolou Hyundai Getz tuning je světelné vylepšení

Světelný tuning se stává pastvou pro oči při nočních jízdách a show, jen je potřeba to nepřehnat s některými doplňky, aby protijezdec nebyl osvětlen při jízdě a nedošlo ke zbytečné kolizi. Pod světelným tuningem si můžeme představit světla, led pásky, různé majáčky a podobně.

Hyundai Getz tuning motoru a podvozku je již velký zásah do vlastností, svěřte ho odborníkůmPoptávkový formulář
Zobrazení: 163378 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Prodám Hyundai Getz

  10. 4. 2013, 15:07 | Diskuze (0)

  Sháníte nové auto. Nebo ne až tak "fungl" nové, ale rozhodně spolehlivé, kvalitní, krásné, a to vše za rozumnou cenu. Rozhodně se podívejte na nabídky značky Hyundai. Jsou stále oblíbenější, rozšířenější a i obchod s "ojetými" vozy tak nabízí velký výběr.

 • Hyundai Getz tuning

  10. 4. 2013, 15:06 | Diskuze (0)

  Zdá se vám váš Getz příliš obyčejný, využijte možnosti Hyundai Getz tuning, který zviditelní váš automobil pro ostatní účastníky silničního provozu. Vedle designu vašeho autíčka můžete využít i služeb navýšení výkonu motoru

 • Hyundai Getz recenze

  10. 4. 2013, 15:01 | Diskuze (0)

  Kvalita Hyundai je jednou z prvořadých priorit této značky aut. Spolehlivost a dlouhodobá kvalita se spokojeností zákazníků je nejdůležitějším kritériem všech prodávaných vozů. Hyundai recenze jednoznačně řadí automobily Hyundai na jednu z nejpřednějších pozic.

 • Hyundai Getz

  10. 4. 2013, 15:01 | Diskuze (0)

  Je tomu už pět let, co se automobily značky Hyundai vyrábějí i v naší republice. A stále více a více motoristů této obrovské výhody využívá. Servis i sehnání náhradních dílů do Hyundaie se tak totiž velmi usnadnil.

 • Hyundai Getz manuál

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Hyundai Getz je velmi variabilním typem vozu. Jedná se o automobil rodinný. Tímto označením ale zdaleka není vyčerpána šíře jeho využití. O tom jistě svědčí i fakt, že Hyundai Getz je nejprodávanější verzí značky Hyundai.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze