Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Motor H1

Hyundai H1 bazar

10. 4. 2013, 13:19

Pokud potřebujete spolehlivý dodávkový automobil, volte Hyundai H1, bazar vám zajistí k tomuto autu i náhradní díly. Dodávka je prodávána ve verzi diesel, výjimečně i LPG. Cena tohoto auta je velmi přijatelná

Hyundai H1 bazar

Hyundai H1 bazar nabízí velmi mnoho náhradních dílů nejen pro vozy Hyundai, ale i pro další typy a značky vozidel. Cena za tyto náhradní díly je velmi přijatelná a vyplatí se dobře orientovat v nabídce pomocí internetu. On- line je velmi mnoho náhradních dílů, ale pokud nenajdete ten svůj potřebný, stačí jen zavolat a budete mít potřebnou informaci ihned.

Airbag volantu SantaFE

Jaké náhradní díly Hyundai H1 bazar nabízí

U tohoto typu automobilu je v nabídce řada náhradních dílů pro různé ročníky automobilu. Hlavně náhradní díly pro motory, příslušenství, a pro karoserie.

Na internetu se stačí podívat do příslušné kolonky, je zde uveden i ceník náhradních dílů s jejich typovým označením. Velmi žádané jsou hlavně náhradní díly náchylné k poškození či k poruše. Jedná se hlavně o zpětná zrcátka, kryty světlometů či polohová světla s ukazateli směru. Další kapitolou jsou právě náhradní díly k motorům.

Náhradní díly Hyundai

Náhradní díly pro airbag také nejsou problémem

Samostatnou kapitolou mezi náhradními díly jsou airbagy. Toto zařízení je velmi nákladné, a pokud se již jednou airbag spustí, ať již při havárii či neodbornou manipulací, bývá problém s jeho opravou. A právě pro airbag Hyundai H1 bazar nabízí řadu náhradních dílů, či kompletní airbag samotný. Bazar pak nabízí i samotnou montáž airbagu za velmi přijatelnou cenu vyškolenými mechaniky.

Co dále nabízí Hyundai bazar pro své zákazníky

Mimo nabídky řady automobilů, například Hyundai H1 bazar nabízí další typy vozidel. Ale to není vše, v nabídce bazaru také figurují služby, které jinde nedostanete. Náhradní díly, které si vyberete a jejichž ceník je k nahlédnutí vám vyškolený personál i na váš automobil namontuje. Zajistí také záruční a pozáruční servi, vykoupí vaše havarované auto za super cenu a zajistí likvidaci vraku.Poptávkový formulář
Zobrazení: 136353 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai H1 test

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Nabídka automobilů je dnes skutečně velmi pestrá a široká. Výběr nám usnadňují nejrůznější testy, kterým jsou jednotlivé vozy podrobovány. Jejich výsledky pak máme možnost porovnávat a vybrat si tak auto skutečně podle svých představ a potřeb.

 • Hyundai H1 spotřeba

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Všichni víme, že investice do nového automobilu nepatří k těm nejmenším. Nový vůz tedy nekupujeme každý den. Život bez něj si ale dokáže představit v dnešní době asi jen málokdo z vás. Zvažte tedy tuto investici zodpovědně.

 • Hyundai H1 bazar

  10. 4. 2013, 13:19 | Diskuze (0)

  Pokud potřebujete spolehlivý dodávkový automobil, volte Hyundai H1, bazar vám zajistí k tomuto autu i náhradní díly. Dodávka je prodávána ve verzi diesel, výjimečně i LPG. Cena tohoto auta je velmi přijatelná

 • Hyundai H1 recenze

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Hyundai H1 je naprosto ideálním vozem. Mimo jiné je také vhodný na delší trasy a a výlety. Mnoho firem využívá komfortu tohoto spolehlivého auta k různým firemním akcím. Osmimístný mikrobus přestavuje absolutní komfort.

 • Hyundai H1 4x4

  10. 4. 2013, 13:14 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového automobilu? Co takhle pořídit si Hyundai H1 4x4? Potěší především příslušníky takzvaně silnějšího pohlaví, tedy muže, nadšené motoristy. Jedná se totiž o silnější typ Hyundaie.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze