Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Motor H1

Hyundai H1 recenze

10. 4. 2013, 13:16

Hyundai H1 je naprosto ideálním vozem. Mimo jiné je také vhodný na delší trasy a a výlety. Mnoho firem využívá komfortu tohoto spolehlivého auta k různým firemním akcím. Osmimístný mikrobus přestavuje absolutní komfort.

Recenze Hyundai H1

Hyundai H1 absolutně perfektně zvládá veškeré nároky kladené na kyvadlovou dopravu. Je také vhodným vozem pro přepravu většího množství pasažérů. Prostorný zavazadlový prostor pojme velké množství nákladu. Hyundai H1 poskytuje maximální možnou míru bezpečnosti. Hyundai H1 je vozem pro každého, kdo si potrpí na komfort a pohodlí.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai H1 životnost

Hyundai H1 je vozem s dlouhou životností. Spolehlivost a vysoká kvalita jsou základními předpoklady dobrého a pohodového automobilu. Novinkou je také zbrusu nový a moderní vznětový motor. Tento motor dodává Hyuadai H1 skvělý výkon v kombinaci s vynikající nízkou spotřebou paliva. Výrazným faktorem je jsou také nízké hodnoty emisí.

Hyundai H1 ovladatelnost

Předností typu vozidla Hyundai H1 je také snadné ovládání. Příjemná dynamičnost je průvodním znakem tohoto korejského automobilu. Bohatá výbava je jedním z charakteristických rysů značky Hyundai.

Hyundai H1 s pohodlným interiérem

Konstruktérům se podařilo vytvořit interiér, který odpovídá evropským standardům na pohodlí a komfort osobních vozidel. Interiér je praktický a zároveň komfortní. Ergonomika a pohodlí svědčí o kvalitě Hyundai H1. Hyundai

H1 je vozem s určitou úrovní a jistou kvalitou provedení.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai H1 plná prostoru pro přepravu

Variabilnost přepravního prostoru je jednou z nejskvělejších vlastností Hyundai H1. Tento automobil může posloužit k přepravě větším nákladů vzhledem k větším prostorovým možnostem.

Hyundai H1 náhradní díly

Hyundai H1 recenze a podstatná součást náhradní díly. Každý automobil se může jednou porouchat a majitel vozu je nucen vyhledat prodejnu s náhradními díly. Je dobré se orientovat v cenových nabídkách jednotlivých náhradních dílů některých prodejců.

Poptávkový formulář
Zobrazení: 142167 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai H1 test

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Nabídka automobilů je dnes skutečně velmi pestrá a široká. Výběr nám usnadňují nejrůznější testy, kterým jsou jednotlivé vozy podrobovány. Jejich výsledky pak máme možnost porovnávat a vybrat si tak auto skutečně podle svých představ a potřeb.

 • Hyundai H1 spotřeba

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Všichni víme, že investice do nového automobilu nepatří k těm nejmenším. Nový vůz tedy nekupujeme každý den. Život bez něj si ale dokáže představit v dnešní době asi jen málokdo z vás. Zvažte tedy tuto investici zodpovědně.

 • Hyundai H1 bazar

  10. 4. 2013, 13:19 | Diskuze (0)

  Pokud potřebujete spolehlivý dodávkový automobil, volte Hyundai H1, bazar vám zajistí k tomuto autu i náhradní díly. Dodávka je prodávána ve verzi diesel, výjimečně i LPG. Cena tohoto auta je velmi přijatelná

 • Hyundai H1 recenze

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Hyundai H1 je naprosto ideálním vozem. Mimo jiné je také vhodný na delší trasy a a výlety. Mnoho firem využívá komfortu tohoto spolehlivého auta k různým firemním akcím. Osmimístný mikrobus přestavuje absolutní komfort.

 • Hyundai H1 4x4

  10. 4. 2013, 13:14 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového automobilu? Co takhle pořídit si Hyundai H1 4x4? Potěší především příslušníky takzvaně silnějšího pohlaví, tedy muže, nadšené motoristy. Jedná se totiž o silnější typ Hyundaie.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze