Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Budíky H1

Hyundai H1 spotřeba

10. 4. 2013, 14:50

Všichni víme, že investice do nového automobilu nepatří k těm nejmenším. Nový vůz tedy nekupujeme každý den. Život bez něj si ale dokáže představit v dnešní době asi jen málokdo z vás. Zvažte tedy tuto investici zodpovědně.

Hyundai H1 spotřeba

Pokud kupujete nové auto, měli byste zvážit nejen jeho cenu, coby počáteční investici. Tím to totiž nekončí! Zdaleka ne! Asi tušíte, co máme na mysli. Auto prostě musí na něco jezdit, občas bude potřebovat nějaký ten náhradní díl nebo alespoň servis a generální servis, opravu, údržbu. Náklady na provoz auta nejsou zanedbatelné. Zajímat by vás měla například spotřeba paliva.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai H1 má velmi nízkou spotřebu

Ceny pohonných hmot v posledních letech šplhají stále výš a výš. Těžko ale vyřešíme tuto situaci tím , že nebudeme jezdit autem. Život bez něj je v dnešní době skutečně téměř nejen nepředstavitelný, ale snad i nemožný. Pokud ale máte tu výhodu, že si právě plánujete pořizovat automobil nový, jistě zvažte jeho spotřebu paliva. Jistě se vám to vyplatí a to na dlouhou dobu dopředu. Například Hyundai H1 patří k vozům, které se svou spotřebou pohonných hmot řadí k těm velmi výhodným.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai H1 spotřeba - na čem závisí?

Spotřeba paliva je podobně jako u ostatních aut i u Hyundaie H1 závislá na tom, kde s ním budeme jezdit. Ve městě spotřebuje přibližně deset litrů paliva na sto ujetých kilometrů. Samozřejmě také bude hodně záležet na způsobu vaší jízdy po městě, množství zastávek a opětovného rozjíždění, popojíždění v kolonách a podobně. Mimo město se vám podaří snížit spotřebu paliva v Hyundai H1 až na sedm litrů a to už je u takového typu vozu opravdu více než překvapivé a příjemné.

Hyundai H1 objem nádrže

Objem palivové nádrže Hyundaie H1 je 75 litrů. Motor je čtyřválcový. A čím že budete svého nového miláčka krmit? Hyundai H1 jezdí na Diesel, což můžeme zcela jistě připočíst k jeho přednostem. Vhledem k tomu, že v pětidvéřové variantě Hyundaie přepravíte až osm cestujících, je jeho spotřeba opravdu velmi příjemným překvapením, které výrazně sníží vaše náklady na provoz takového auta.Poptávkový formulář
Zobrazení: 119885 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai H1 test

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Nabídka automobilů je dnes skutečně velmi pestrá a široká. Výběr nám usnadňují nejrůznější testy, kterým jsou jednotlivé vozy podrobovány. Jejich výsledky pak máme možnost porovnávat a vybrat si tak auto skutečně podle svých představ a potřeb.

 • Hyundai H1 spotřeba

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Všichni víme, že investice do nového automobilu nepatří k těm nejmenším. Nový vůz tedy nekupujeme každý den. Život bez něj si ale dokáže představit v dnešní době asi jen málokdo z vás. Zvažte tedy tuto investici zodpovědně.

 • Hyundai H1 bazar

  10. 4. 2013, 13:19 | Diskuze (0)

  Pokud potřebujete spolehlivý dodávkový automobil, volte Hyundai H1, bazar vám zajistí k tomuto autu i náhradní díly. Dodávka je prodávána ve verzi diesel, výjimečně i LPG. Cena tohoto auta je velmi přijatelná

 • Hyundai H1 recenze

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Hyundai H1 je naprosto ideálním vozem. Mimo jiné je také vhodný na delší trasy a a výlety. Mnoho firem využívá komfortu tohoto spolehlivého auta k různým firemním akcím. Osmimístný mikrobus přestavuje absolutní komfort.

 • Hyundai H1 4x4

  10. 4. 2013, 13:14 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového automobilu? Co takhle pořídit si Hyundai H1 4x4? Potěší především příslušníky takzvaně silnějšího pohlaví, tedy muže, nadšené motoristy. Jedná se totiž o silnější typ Hyundaie.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze