Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

Budíky H1

Hyundai H1 test

10. 4. 2013, 14:59

Nabídka automobilů je dnes skutečně velmi pestrá a široká. Výběr nám usnadňují nejrůznější testy, kterým jsou jednotlivé vozy podrobovány. Jejich výsledky pak máme možnost porovnávat a vybrat si tak auto skutečně podle svých představ a potřeb.

Hyundai H1 test

Co se z výsledků testů dozvíme o automobilu typu značky Hyundai typu H1? Jedná se o jedno z nejprodávanějších aut na dnešním trhu. Výsledky testů Hyundaie H1 jen dokazují, že řidiči vědí, proč si Hyundai H1 tolik oblíbili. Jedná se o skutečně prostorný, pohodlný, bezpečný, výkonný a krásný vůz. Navíc není drahý, což je další velikou výhodou. V nabídce je ve dvou variantách.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai H1 test bezpečnosti

V dnešní době si přejeme cestovat autem především bezpečně. Pokud vezeme celou rodinu, o to více. A Hyundai H1 je jistě typem rodinného vozu. Měly by nás tedy určitě zajímat bezpečnostní prvky, kterými je Hyundai H1 vybaven. Hyundai H-1 Van vám poskytne maximální možnu míru bezpečnosti. Jednak díky speciálním konstrukčním vlastnostem. Dále je Hyundai H1 vybaven bezpečnostními prvky, ke kterým patří airbag, opěrky hlavy, výztuže proti bočnímu nárazu a další.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai H1 test životnosti

Hyundai H1 je konstruován především s ohledem na dlouhou životnost, spolehlivost a vysokou kvalitu. Chceme přece investovat na dlouho. Nový moderní vznětový motor dodává Hyundai H-1 vynikající výkon. Řidiči navíc jistě ocení nízkou spotřebu paliva, příroda a především její milovníci pak nízké hodnoty emisí.

Hyundai H1 test - výhody

Typické charakteristiky značky Hyundai jsou snadná ovladatelnost, příjemná dynamičnost a bohatá výbava. Výsledky testů potvrdily tyto vlastnosti i u Hyundaie H1. U obou verzí tohoto auta. K dostání je v provedení Van nebo Tour. Vzhledem k faktu, že testujeme auto rodinné, zajímá nás jistě i jeho interiér. Vnitřek auta je v obou případech zároveň komfortní a praktický, ergonomický a pohodlný. Každý člen posádky má dostatek prostoru a možnost upravit si sezení tak, aby mu bylo skutečně pohodlné. Úložný prostor pojme vše, a pokud budete potřebovat, dá se ještě zvětšit odmontováním zadních sedaček.Poptávkový formulář
Zobrazení: 116333 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai H1 test

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Nabídka automobilů je dnes skutečně velmi pestrá a široká. Výběr nám usnadňují nejrůznější testy, kterým jsou jednotlivé vozy podrobovány. Jejich výsledky pak máme možnost porovnávat a vybrat si tak auto skutečně podle svých představ a potřeb.

 • Hyundai H1 spotřeba

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Všichni víme, že investice do nového automobilu nepatří k těm nejmenším. Nový vůz tedy nekupujeme každý den. Život bez něj si ale dokáže představit v dnešní době asi jen málokdo z vás. Zvažte tedy tuto investici zodpovědně.

 • Hyundai H1 bazar

  10. 4. 2013, 13:19 | Diskuze (0)

  Pokud potřebujete spolehlivý dodávkový automobil, volte Hyundai H1, bazar vám zajistí k tomuto autu i náhradní díly. Dodávka je prodávána ve verzi diesel, výjimečně i LPG. Cena tohoto auta je velmi přijatelná

 • Hyundai H1 recenze

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Hyundai H1 je naprosto ideálním vozem. Mimo jiné je také vhodný na delší trasy a a výlety. Mnoho firem využívá komfortu tohoto spolehlivého auta k různým firemním akcím. Osmimístný mikrobus přestavuje absolutní komfort.

 • Hyundai H1 4x4

  10. 4. 2013, 13:14 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového automobilu? Co takhle pořídit si Hyundai H1 4x4? Potěší především příslušníky takzvaně silnějšího pohlaví, tedy muže, nadšené motoristy. Jedná se totiž o silnější typ Hyundaie.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze