Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Motor i20

Hyundai i20 akce

10. 4. 2013, 14:48

Pokud si kupujete cokoli nového, vždy se vyplatí sledovat nejrůznější slevy a akce. Můžete tak velmi rozumně ušetřit, aniž byste slevovali ze svých požadavků na to, co si chcete koupit. A nejinak je tomu v případě automobilů.

Hyundai i20 akce

I automobil samozřejmě můžete pořídit výrazně levněji v případě, že využijete některé ze slevových akcí prodejců. Nebo si naopak díky těmto akcím budete moci za peníze, které do nového vozu investujete, dovolit vy bavit svůj nový vůz dalšími nadstandardními prvky zcela zdarma. Slevy a akce na nás útočí odevšad. Co nabízí například takový Hyundai i20?

Airbag volantu SantaFE

Hyundai i20 akce

Co tedy nabízí Hyundai i20? Současné akční slevy na tento typ vozu se pohybují okolo třiceti až čtyřiceti pěti tisíc korun. Hyundai i20 tak pořídíte, aniž byste překročili hranici dvou set tisíc korun. Trojdvéřová varianta Hyundaie i20 vás bude stát ve výbavě Inclusive 299000 tisíc korun. Možná o něco praktičtější a pohodlnější typ se dveřmi stojí necelých dvě stě patnáct tisíc korun. Hyundai i20 s pěti dveřmi ve výbavě Inclusive Plus vás bude stát neuvěřitelných dvě stě třicet tisíc. Akce a slevy se opravdu vyplatí sledovat a využít!

Náhradní díly Hyundai

Hyundai i20 akce

Jaký komfort že vlastně nabízí interiér Hyundaie i20? V první řadě tu najdete dostatek místa. A to jak na místech pro řidiče a vepředu, tak i zadní sedadla jsou dostatečně prostorná v oblasti pro nohy i hlavu. I dospělí se tam krásně a pohodlně vejdou. Hyundai i20 má také velmi důmyslně řešenou ventilaci, která je nezaplacení jak v horkém létě, tak v případě, že ji využijete k ohřátí vozu. Hyundai i20 má ve svém vnitřku dále spoustu úložných prostor a čalounění příjemné na dotek.

Hyundai i20 akce

Hyundai i20 je krásný nejen uvnitř, ale i zvenku. Jeho design je velmi moderní a elegantní. Zajímavě řešený exteriér nového Hyundai i20 tedy okamžitě jek s ním vyjedete do provozu upoutá pozornost. A nejen to. Doplňky nejsou jen krásně, ale i praktické. Například velká přední světla zajišťují nejen to, že budete perfektně vidět vy, ale že vás také okamžitě uvidí i ti ostatní.Poptávkový formulář
Zobrazení: 119487 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i20 prodej

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Hyundai i20 je jedním z nejprodávanějších automobilů na dnešním trhu. A to nejen, co se nových vozů týká. I nabídky autobazarů jsou plné starších aut značky Hyundai typu i20. Jedná se o auta velmi spolehlivá.

 • Hyundai i20 akce

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Pokud si kupujete cokoli nového, vždy se vyplatí sledovat nejrůznější slevy a akce. Můžete tak velmi rozumně ušetřit, aniž byste slevovali ze svých požadavků na to, co si chcete koupit. A nejinak je tomu v případě automobilů.

 • Hyundai i20 cena

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Koupě nového auta je jistě investice nemalá. Ale pokud správně vyberete, může být velmi výhodná. Zvažte nejen pořizovací cenu auta, ale i například dostupnost náhradních dílů, jeho spotřebu paliva a podobně.

 • Hyundai i20 Inclusive

  10. 4. 2013, 13:15 | Diskuze (0)

  Slovíčko Inclusive v nás evokuje představu luxusu, dokonalosti, požitku, krásy. Ani v případě typu automobilu tomu není jinak. Hyundai i20 Inclusive je krásný, spolehlivý, pohodlný vůz, po kterém záhy zatoužíte.

 • Hyundai i20 recenze

  10. 4. 2013, 13:12 | Diskuze (0)

  Hyundai i20 recenze je stylový a úsporný vůz pro každého. toto vozidlo boduje po všech směrech. Hyundai i20 je vyrobeno extra pro náročné evropské řidiče. Hyundai i20 také buduje svojí prostorností. Místa pro cestující na zadních sedadlech je dostatek.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze