Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

Těhlice Hyundai i20

Hyundai i20 cena

10. 4. 2013, 13:16

Koupě nového auta je jistě investice nemalá. Ale pokud správně vyberete, může být velmi výhodná. Zvažte nejen pořizovací cenu auta, ale i například dostupnost náhradních dílů, jeho spotřebu paliva a podobně.

Cena Hyundai i20

Automobily značky Hyundai se našem trhu nabízejí v mnoha nejrůznějších kategoriích, typech a verzích. Liší se právě i cenou, výkonem, spotřebou a podobně. Pokud si kupujete auto, jistě zvažujete jak ho budete využívat. Nákupy? Cesta do a ze zaměstnání? Nebo spíše větší rodinné výlety? Vlastníte firmu a přepravujete kromě osob i zboží, materiál, nářadí?

Airbag volantu SantaFE

Hyundai i20 obecně

Hyundai i20 je asi nejrozšířenějším a nejoblíbenějším typem klasického rodinného vozu z řady Hyundai. Hyundai i20 je velmi charismatický a stylový zvenku, navíc je i prostorný a všestranný uvnitř. Vejdou se do něj všichni členové rodiny, zavazadla i případní domácí mazlíčci. Nový Hyundai i20 kombinuje pohodlí, bezpečnost a spolehlivost za velice příznivou cenu. Cena vozu ale sestává z více faktorů. Nesuďte jen pořizovací náklady na auto, ale i jeho následný provoz, servis, náhradní díly, spotřebu.

Hyundai i20 pořizovací cena

Pojďme se ale nejdříve podívat jednoduše na pořizovací cenu Hyundaie i20. Tento skutečně všestranný a velmi spolehlivý rodinný vůz je k dostání ve dvou verzích, lišících se výbavou. Verze Inclusive je pak v nabídce buď jako třídveřová nebo pětidveřová. První zmiňovanou koupíte za cenu necelých 200000 korun, za zřejmě trochu pohodlnější pětici dveří připlatíte asi 15000 korun. Za Hyundai i20 ve výbavě Inclusive Plus zaplatíte 230000 korun.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai i20 spotřeba

Když k celkem přijatelné pořizovací ceně vozů Hyundai i20 připočítáte jejich velmi nízkou spotřebu paliva, dojdete jistě rychle k názoru, že se skutečně jedná o velmi výhodnou variantu rodinného auta. Většina jeho majitelů ho využívá právě pro cesty po městě a do jeho nejbližšího okolí. V takovém terénu a provozu se pohybuje spotřeba Hyundaie i20 kolem šesti, sedmi litrů. Samozřejmě pokud patříte k zodpovědným řidičům dodržujícím předpisy.Poptávkový formulář
Zobrazení: 114636 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i20 prodej

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Hyundai i20 je jedním z nejprodávanějších automobilů na dnešním trhu. A to nejen, co se nových vozů týká. I nabídky autobazarů jsou plné starších aut značky Hyundai typu i20. Jedná se o auta velmi spolehlivá.

 • Hyundai i20 akce

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Pokud si kupujete cokoli nového, vždy se vyplatí sledovat nejrůznější slevy a akce. Můžete tak velmi rozumně ušetřit, aniž byste slevovali ze svých požadavků na to, co si chcete koupit. A nejinak je tomu v případě automobilů.

 • Hyundai i20 cena

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Koupě nového auta je jistě investice nemalá. Ale pokud správně vyberete, může být velmi výhodná. Zvažte nejen pořizovací cenu auta, ale i například dostupnost náhradních dílů, jeho spotřebu paliva a podobně.

 • Hyundai i20 Inclusive

  10. 4. 2013, 13:15 | Diskuze (0)

  Slovíčko Inclusive v nás evokuje představu luxusu, dokonalosti, požitku, krásy. Ani v případě typu automobilu tomu není jinak. Hyundai i20 Inclusive je krásný, spolehlivý, pohodlný vůz, po kterém záhy zatoužíte.

 • Hyundai i20 recenze

  10. 4. 2013, 13:12 | Diskuze (0)

  Hyundai i20 recenze je stylový a úsporný vůz pro každého. toto vozidlo boduje po všech směrech. Hyundai i20 je vyrobeno extra pro náročné evropské řidiče. Hyundai i20 také buduje svojí prostorností. Místa pro cestující na zadních sedadlech je dostatek.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze