Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Převodovka i20

Hyundai i20 Inclusive

10. 4. 2013, 13:15

Slovíčko Inclusive v nás evokuje představu luxusu, dokonalosti, požitku, krásy. Ani v případě typu automobilu tomu není jinak. Hyundai i20 Inclusive je krásný, spolehlivý, pohodlný vůz, po kterém záhy zatoužíte.

Hyundai i20 Inclusive

Slovíčko Inclusive ve vás vedle představy luxusu, dokonalosti, požitku, pohodlí a krásy vyvolává i obavy z vysoké ceny? V případě vozu typu Hyundai i20 Inclusive je tomu jinak! A to nejen co se jeho pořizovací ceny týká. Ani jeho provoz, spotřeba, servis, náhradní díly nejsou finančně náročné. O to více po něm zatoužíte! Už nyní patří Hyundai i20 Inclusive k nejprodávanějším autům u nás.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai i20 Inclusive výbava

Hyundai i20 Inclusive je skutečně jedním z nejoblíbenějších a tudíž i nejprodávanějších automobilů na našem trhu v současné době. Ptáte se proč? Důvodů je mnoho. Pod pojmem inclusive si většinou představujeme "vše zahrnuto", "vše v ceně", "vše je vám k dispozici". Co tady nabízí Inclusive výbava v případě Hyundaie i20? Klimatizace, 5 dveřová karoserie, ABS + EBD, 6 airbagů, posilovač řízení, centrální zamykání, výškově a podélně nastavitelný volant, dělené zadní opěradlo a sedák zadního sedadla, aktivní opěrky hlavy vpředu.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai i20 Inclusive pořizovací cena a provoz

Důvodů skutečně mnoho že? Hyundai i20 Inclusive poskytne při vašich cestách skutečný komfort, pohodlí, bezpečí, dostatek prostoru. A co se ceny týká? Už jsme naznačili, že není čeho se bát. Hyundai i20 ve výbavě Inclusive, tedy "vše zahrnuto vám k dispozici", koupíte za necelých 200000 korun. Žádné nepříjemné překvapení, právě naopak. Navíc ani jeho následný provoz vás nebude stát žádné závratné sumy peněz. Náhradní díly seženete díky české výrobě Hyundai velmi snadno a za přiměřenou cenu. Není totiž nutné zbytečně platit za dopravu náhradních dílů ze zahraničí.

Hyundai i20 Inclusive spotřeba

Ani spotřeba Hyundaie i20 vás nepřekvapí nijak nepříjemně. Pohybuje se kolem šesti až sedmi litrů na 100km najetých přiměřenou formou jízdy. Většina majitelů Hyundaie i20 ho využívá pro cesty po městě a jeho okolí. Spotřeba paliva je tak skutečně velmi příznivá.Poptávkový formulář
Zobrazení: 101063 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i20 prodej

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Hyundai i20 je jedním z nejprodávanějších automobilů na dnešním trhu. A to nejen, co se nových vozů týká. I nabídky autobazarů jsou plné starších aut značky Hyundai typu i20. Jedná se o auta velmi spolehlivá.

 • Hyundai i20 akce

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Pokud si kupujete cokoli nového, vždy se vyplatí sledovat nejrůznější slevy a akce. Můžete tak velmi rozumně ušetřit, aniž byste slevovali ze svých požadavků na to, co si chcete koupit. A nejinak je tomu v případě automobilů.

 • Hyundai i20 cena

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Koupě nového auta je jistě investice nemalá. Ale pokud správně vyberete, může být velmi výhodná. Zvažte nejen pořizovací cenu auta, ale i například dostupnost náhradních dílů, jeho spotřebu paliva a podobně.

 • Hyundai i20 Inclusive

  10. 4. 2013, 13:15 | Diskuze (0)

  Slovíčko Inclusive v nás evokuje představu luxusu, dokonalosti, požitku, krásy. Ani v případě typu automobilu tomu není jinak. Hyundai i20 Inclusive je krásný, spolehlivý, pohodlný vůz, po kterém záhy zatoužíte.

 • Hyundai i20 recenze

  10. 4. 2013, 13:12 | Diskuze (0)

  Hyundai i20 recenze je stylový a úsporný vůz pro každého. toto vozidlo boduje po všech směrech. Hyundai i20 je vyrobeno extra pro náročné evropské řidiče. Hyundai i20 také buduje svojí prostorností. Místa pro cestující na zadních sedadlech je dostatek.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze