Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Těhlice Hyundai i20

Hyundai i20 prodej

10. 4. 2013, 14:49

Hyundai i20 je jedním z nejprodávanějších automobilů na dnešním trhu. A to nejen, co se nových vozů týká. I nabídky autobazarů jsou plné starších aut značky Hyundai typu i20. Jedná se o auta velmi spolehlivá.

Hyundai i20 prodej

Hyundai i20 je vůz velmi spolehlivý a bezporuchový. Díky tomu se nemusíte bát pořídit si ho takzvaně z druhé nebo klidně třetí ruky. I v autobazarech patří Hyundai i20 k nejprodávanějším vozidlům. Řidiči a motoristé jsou si již dlouhá léta vědomi předností Hyundaie i20. Proto jejich majitelů stále přibývá. Připojte se k nim. Kupte si Hyundai i20 - nový nebo klidně ojetý.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai i20 prodej použitých aut

Chtěli byste raději auto nové? Ale přesto o něco levnější? Využijte nabídek prodeje vozů, které v prodejnách sloužily ke zkušebním jízdám. Za několik málo najetých kilometrů na tachoměru si můžete koupit Hyundai i20 s výraznou slevou. Hyunadai i20 je vůz velmi kvalitní, spolehlivý, bezpečný, takže vůbec nevadí, že už prostě bude mít něco najeto.

Hyundai i20 prodej z hlediska ceny

Hyundai i20 je jedním z nejoblíbenějších typů vozů značky Hyundai. Proč? Při rozhodování je pro hodně lidí důležitá cena. Ta je v případě Hyundaie i20 velmi příjemná. Neměla by ale být tím nejdůležitějším měřítkem. Chcete přece bezpečný, spolehlivý vůz. Hyundai i20 je typem rodinného auta, které díky konstrukční dokonalosti i bezpečnostním prvkům, které jsou zahrnuty ve výbavě, poskytne bezpečné cestování všem členům posádky.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai i20 jízdní vlastnosti

Vozidlo docela svižné, dost citlivé na styl jízdy. Díky širšímu podvozku ale velmi dobře sedí v zatáčkách i na nejrůznějších typech povrchu. Nebojte se ani zimy s ním. Možnost pořídit si i variantu 4x4 vám dá jistotu, že se dostanete do každého kopce. Na zimních pneumatikách se přenáší zvuk do vozu. To může být trochu nepříjemné, především pokud cestujete na delší vzdálenosti. Jinak je ale i20 velmi tiché auto. Spotřeba se pohybuje kolem sedmi litrů paliva na sto ujetých kilometrů a se stářím vozu se většinou nijak výrazně nezvyšuje. I proto se Hyundai i20 často prodává z "druhé ruky".Poptávkový formulář
Zobrazení: 110833 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i20 prodej

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Hyundai i20 je jedním z nejprodávanějších automobilů na dnešním trhu. A to nejen, co se nových vozů týká. I nabídky autobazarů jsou plné starších aut značky Hyundai typu i20. Jedná se o auta velmi spolehlivá.

 • Hyundai i20 akce

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Pokud si kupujete cokoli nového, vždy se vyplatí sledovat nejrůznější slevy a akce. Můžete tak velmi rozumně ušetřit, aniž byste slevovali ze svých požadavků na to, co si chcete koupit. A nejinak je tomu v případě automobilů.

 • Hyundai i20 cena

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Koupě nového auta je jistě investice nemalá. Ale pokud správně vyberete, může být velmi výhodná. Zvažte nejen pořizovací cenu auta, ale i například dostupnost náhradních dílů, jeho spotřebu paliva a podobně.

 • Hyundai i20 Inclusive

  10. 4. 2013, 13:15 | Diskuze (0)

  Slovíčko Inclusive v nás evokuje představu luxusu, dokonalosti, požitku, krásy. Ani v případě typu automobilu tomu není jinak. Hyundai i20 Inclusive je krásný, spolehlivý, pohodlný vůz, po kterém záhy zatoužíte.

 • Hyundai i20 recenze

  10. 4. 2013, 13:12 | Diskuze (0)

  Hyundai i20 recenze je stylový a úsporný vůz pro každého. toto vozidlo boduje po všech směrech. Hyundai i20 je vyrobeno extra pro náročné evropské řidiče. Hyundai i20 také buduje svojí prostorností. Místa pro cestující na zadních sedadlech je dostatek.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze