Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

motor i30

Hyundai i30 cena

10. 4. 2013, 14:49

Bez auta si asi dnes život dokáže představit už jen málokdo z nás. Automobil se stal v podstatě spotřebním zbožím. A tomu by tedy měla odpovídat i cena vozů. U Hyundaie i30 vás cena jistě velmi příjemně překvapí.

Cena Hyundai i30

Pořizujete si nové auto a dali jste si finanční limit, do kterého se chcete nebo musíte vejít, maximálně tři sta tisíc korun? Zdá se to nemožné? Vůbec ne! Zvolte Hyundai i30 a jeho cena zdaleka nebude to jediné, čím vás tento vůz více než mile překvapí. Jedná se totiž o kombinaci kvality, spolehlivosti, bezpečnosti, krásného designu za nízkou cenu.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai i30 výbava

První cena již v pořadí druhé generace Hyundaie i30 byla stanovena na 289.990,- Kč. A co že všechno za tuto částku dostanete? Za tyto peníze zákazník získá motor 1,4 CVVT/73 kW ve výbavě Entry. Součástí základní výbavy je šestistupňová manuální převodovka, 15palcová ocelová kola s pneumatikami 195/65 R15. Bezpečnostním standardem je stabilizační systém, o maximální bezpečí členů posádky se postará šest airbagů. Dále se těšte na LED denní světla, přední mlhovky a prorektorové světlomety.

Náhradní díly Hyundai

A co dále pořídíte s novým Hyundaiem i30 za téměř neuvěřitelných necelých tři sta tisíc korun. Vedle již míněné výbavy má verze Entry bez příplatku elektrické stahování přeních oken. Elektricky jsou nastavitelná dokonce i zpětná zrcátka, což jistě ocení každý řidič. Centrální zamykání je už dnes v podstatě jasné. To ovšem neplatí o vymoženostech, jakými jsou například volant nastavitelný ve dvou osách a palubní počítač. I ty ovšem Hyundai i30 má zahrnuty do základní výbavy.

Hyundai i30 cena klimatizace

Chcete si Hyundai i30 ještě vylepšit a stále nepřekročit svou hranici tří set tisíc korun? Za klimatizaci si připlatíte pouhých 20 tisíc a za rádio s USB 10 tisíc korun. Neuvěřitelné! Na přání si můžete také pořídit například litá kola za pět tisíc korun nebo dvouzónovou klimatizaci asi za deset tisícovek. Nebo si snad přejete tempomat, kožený volant a nastavitelný posilovač řízení? I s tím vším cena Hyundaie i30 nepřekročí limit!Poptávkový formulář
Zobrazení: 165951 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i30 tuning

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Češi stále častěji kupují automobily značky Hyundai. A vědí, proč tak činí. K jedné z mnoha předností této značky patří fakt, že se Hyundai vyrábí i přímo u nás. Sehnat náhradní díly, odborný servis nebo například tuning tak není problém.

 • Hyundai i30 test

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

 • Hyundai i30 CW

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Hyundai i30 CW nabízí ve své kategorii za solidní peníze slušný standard. Prodloužený rozvor poskytuje dostatek prostoru. Jisté komfortní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru jsou celkem uspokojivé vlastnosti. Bohatá výbava a jiné přednosti dávají značnou šanci Hyundai i30 CW.

 • Hyundai i30 zkušenosti

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Pokud si chcete vybrat nové auto skutečně zodpovědně, doporučujeme dát na rady a zkušenosti těch, kteří zkušenosti mají. Přečtěte si tedy recenze řidičů, kteří vlastní auto, o kterém uvažujete.

 • Hyundai i30 cena

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Bez auta si asi dnes život dokáže představit už jen málokdo z nás. Automobil se stal v podstatě spotřebním zbožím. A tomu by tedy měla odpovídat i cena vozů. U Hyundaie i30 vás cena jistě velmi příjemně překvapí.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze