Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

motor Trajet

Hyundai i30 CW

10. 4. 2013, 15:08

Hyundai i30 CW nabízí ve své kategorii za solidní peníze slušný standard. Prodloužený rozvor poskytuje dostatek prostoru. Jisté komfortní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru jsou celkem uspokojivé vlastnosti. Bohatá výbava a jiné přednosti dávají značnou šanci Hyundai i30 CW.

Hyundai i30 CW

V běžném provozu a při průměrné cestovní rychlosti poskytuje Hyundai i30 CW ve své třídě nadstandardní komfort cestování. V podstatě je tento model srovnatelný i s vozy ve vyšší třídě. Kombi je solidně mrštné a podvozek se dá zařadit ve své třídě ke standardu. Menší zavazadlový prostor svým objemem uspokojuje. Hyundai i30 CW je ve své třídě nadstandardem.

Airbag volantu SantaFE

Design Hyundai i30 CW

Design Hyundai i30 byl navrhován v Evropě. V jistém směru byl navrhován přesně na míru náročným evropským zákazníkům. Boční silueta a zadní partie vypadají o poznání lépe. Ideální pozice za volantem se dá nalézt velmi snadno. Stránka ergonomická se pro řidiče vydařila a nedá se jí nic vytknout. Všechny ovladače a tlačítka jsou v optimálním dosahu. Přední i zadní sedadla poskytují dostatečný prostor pro čtyři dospělé cestující. Tento model Hyundai i30 CW recenze v dlouhém provedení je srovnatelný s konkurencí nižší třídy.

Průměrná spotřeba Hyundai i30 CW

Hyundai i30 Cw postačí ke zdolání stokilometrové rychlosti 11,9 a s dosahem rychlosti 188 km/ hodinu. Automobilka slibuje průměrnou a kombinovanou spotřebu neuvěřitelných 4,9 l / 100 km. Model je plně srovnatelný s ostatními dieslovými konkurenty. Solidní pružnost a možnost zrychlení je bonusem Hyundai i30 CW.

Náhradní díly Hyundai

Interiér Hyundai i30 CW

Interiér Hyundai i30 CW se nemá za co stydět. Kvalita zpracování a prostor vyhoví průměrné české rodině. Praktická použitelnost plně odpovídá standardu vozu své třídy. Hyundai se také přizpůsobila a do obyčejných vozidel nižší střední třídy standardně montuje sedačky s tuhým čalouněním a výrazným bočním vedením. Hyundai i 30 CW má optimálně umístěný panel klimatizace a rádia. Tento vůz odpovídá ve své třídě kvalitě standardu a také cena je přijatelná pro mnoho průměrných českých rodin.Poptávkový formulář
Zobrazení: 174406 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i30 tuning

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Češi stále častěji kupují automobily značky Hyundai. A vědí, proč tak činí. K jedné z mnoha předností této značky patří fakt, že se Hyundai vyrábí i přímo u nás. Sehnat náhradní díly, odborný servis nebo například tuning tak není problém.

 • Hyundai i30 test

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

 • Hyundai i30 CW

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Hyundai i30 CW nabízí ve své kategorii za solidní peníze slušný standard. Prodloužený rozvor poskytuje dostatek prostoru. Jisté komfortní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru jsou celkem uspokojivé vlastnosti. Bohatá výbava a jiné přednosti dávají značnou šanci Hyundai i30 CW.

 • Hyundai i30 zkušenosti

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Pokud si chcete vybrat nové auto skutečně zodpovědně, doporučujeme dát na rady a zkušenosti těch, kteří zkušenosti mají. Přečtěte si tedy recenze řidičů, kteří vlastní auto, o kterém uvažujete.

 • Hyundai i30 cena

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Bez auta si asi dnes život dokáže představit už jen málokdo z nás. Automobil se stal v podstatě spotřebním zbožím. A tomu by tedy měla odpovídat i cena vozů. U Hyundaie i30 vás cena jistě velmi příjemně překvapí.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze