Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

Hyundai i30 budíky

Hyundai i30 kombi

10. 4. 2013, 13:19

Máte velkou rodinu? Hodně dětí? Nebo babiček a tet? Všechny je milujete a chcete mít všude s sebou? Na chatě, na výletě, na dovolené? Potřebujete prostě velké rodinné auto? Pořiďte si nový Hyundai i30 kombi!

Kombi Hyundai i30

Hyundai i30 kombi je velké rodinné auto zcela jistě! A navíc nejen to. Spolehlivost, komfort během cest, pohodlí pro řidiče i spolucestující, bezpečnost. K těmto praktickým vlastnostem připočítejte velmi luxusní design Hyundaie i30 kombi. Ještě je vám to málo? Toto vše pořídíte s Hyundaiem i30 kombi za velmi příjemnou cenu. A ani následný provoz dokonalého velkého rodinného auta vám nezničí rozpočet!

Airbag volantu SantaFE

Hyundai i30 kombi hatchbag

Hyundai i30 kombi spojuje už ověřené vlastnosti hatchbagu řady Hyundai i30 s prostorností a flexibilitou automobilu takzvaně "velkého, rodinného" typu. To znamená více místa na zadních sedadlech a zavazadlový prostor, do kterého složíte vše, co život přináší. Pokud by ani toto nestačilo, zadní sedadla je možné odmontovat a získat tím ještě více prostoru pro uložení věcí. A nebojte, takováto úprava Hyundaie i30 kombi je otázkou několika málo vteřin, stisknutím několika tlačítek.

Hyundai i30 kombi design

Přejete si auto nejen rozměrné, ale i krásné? Hyundai i30 kombi se může pochlubit skutečně luxusním a moderním designem. Inovacemi jsou například nový tvar masky chladiče. Podobně vstupy vzduchu nového typu i30 odpovídají inovované firemní podobě značky Hyundai. V tomto duch je i nově tvarovaný nižší nárazník a tvar otvorů pro mlhová světla. Podobně logo Hyundai umístěné na chromové liště bude ozdobou vašeho Hyundaie i30 kombi. Dynamický profil nakonec zdůrazňují rozšířené boční lišty a zadní nárazník.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai i30 kombi pořizovací cena

Už pořizovací cena Hyundaie i30 kombi vás velmi příjemně překvapí. Připojte k tomu velmi nízkou spotřebu, dostupnost a cenovou přiměřenost co se náhradních dílů týká a zaručeně musíte vyhodnotit Hyundai i30 kombi jako ideální rodinné auto pro vaši rodinku, kterou díky jeho prostornosti budete moci vzít skutečně všude s sebou! Na výlet, chalupu i letní dovolenou!Poptávkový formulář
Zobrazení: 106924 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i30 tuning

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Češi stále častěji kupují automobily značky Hyundai. A vědí, proč tak činí. K jedné z mnoha předností této značky patří fakt, že se Hyundai vyrábí i přímo u nás. Sehnat náhradní díly, odborný servis nebo například tuning tak není problém.

 • Hyundai i30 test

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

 • Hyundai i30 CW

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Hyundai i30 CW nabízí ve své kategorii za solidní peníze slušný standard. Prodloužený rozvor poskytuje dostatek prostoru. Jisté komfortní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru jsou celkem uspokojivé vlastnosti. Bohatá výbava a jiné přednosti dávají značnou šanci Hyundai i30 CW.

 • Hyundai i30 zkušenosti

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Pokud si chcete vybrat nové auto skutečně zodpovědně, doporučujeme dát na rady a zkušenosti těch, kteří zkušenosti mají. Přečtěte si tedy recenze řidičů, kteří vlastní auto, o kterém uvažujete.

 • Hyundai i30 cena

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Bez auta si asi dnes život dokáže představit už jen málokdo z nás. Automobil se stal v podstatě spotřebním zbožím. A tomu by tedy měla odpovídat i cena vozů. U Hyundaie i30 vás cena jistě velmi příjemně překvapí.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze