Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

převodovka i30

Hyundai i30 recenze

10. 4. 2013, 13:12

Hyundai i30 recenze byl speciálně konstruován pro evropské zákazníky. Tato kombiverze je s poněkud větším zavazadelníkem který uspokojí mnoho zákazníků, kteří mají zájem o koupi tohoto typu vozu. Hyundai i30 recenze je klasickým rodinným vozem.

Recenze Hyundai i30

Testování nového vozu Hyundai i30 recenze je jednou z možností jak si užít požitek z jízdy v tomto vozu nové generace. Do detailu si tak můžete otestovat tento typ elegantního vozu. Možnost otestování se nabízí až na celý týden u autorizovaných prodejců. Můžete si otestovat výjimečnost vozu Hyundai i30 recenze přímo reálně. Hyundai i30 na vás čeká.

Airbag volantu SantaFE

Recenze na Hyundai i30

Hyundai i30 je pětimístný a zároveň pětidvéřový elegantní automobil vyrobený va standardní evropské kvalitě. Interiér působí vyváženě a a ergonomicky odpovídá všem parametrům kladeným na pohodlí moderních vozidel. V interiéru jsou použity velice kvalitní materiály. Plasty jsou prakticky měkčené a sedačky skvěle tvarované. Jsou také dostatečně tvarované a pohodlné. Model Hyundai i30 nabízí celkově čtyři stupně vybavení.

Hyundai i30 standard

Základ standartní výbavy tvoří osm airbagů s centrálním zamykáním vozu. Protiblokovací systém brzd ABS a palubní počítač a dále vybavení integrovaným audiosystémem s přehrávačem CD a MP3. U vyšších verzí také stabilizační systém ESP a klimatizace.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai i30 airbagy do volantu

Airbagy do volantu se dají zakoupit za dostupnou akční cenu 5 000 Kč. Přední světla a zadní světla k jednotlivým typům Hyundai i30 jsou k dostání také jako náhradní díly. Zadní mlhovky patří též k základnímu vybavení každého automobilu. Náhradní mlhovky se pohybují v cenových relacích okolo 600 Kč za jeden kus.

Hyundai i30 pohodlí

Hyundai i30 je jedním z nejelegantnějších vozidel kombi kategorie. Jedná se o vůz nové generace pro velkou masu zákazníků vzhledem k cenové dostupnosti a akčním slevám. Hyundai se stala stálicí na našem trhu s automobily. Značka Hyundai je nositelem kvality a bezpečnosti pro každého.Poptávkový formulář
Zobrazení: 161712 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i30 tuning

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Češi stále častěji kupují automobily značky Hyundai. A vědí, proč tak činí. K jedné z mnoha předností této značky patří fakt, že se Hyundai vyrábí i přímo u nás. Sehnat náhradní díly, odborný servis nebo například tuning tak není problém.

 • Hyundai i30 test

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

 • Hyundai i30 CW

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Hyundai i30 CW nabízí ve své kategorii za solidní peníze slušný standard. Prodloužený rozvor poskytuje dostatek prostoru. Jisté komfortní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru jsou celkem uspokojivé vlastnosti. Bohatá výbava a jiné přednosti dávají značnou šanci Hyundai i30 CW.

 • Hyundai i30 zkušenosti

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Pokud si chcete vybrat nové auto skutečně zodpovědně, doporučujeme dát na rady a zkušenosti těch, kteří zkušenosti mají. Přečtěte si tedy recenze řidičů, kteří vlastní auto, o kterém uvažujete.

 • Hyundai i30 cena

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Bez auta si asi dnes život dokáže představit už jen málokdo z nás. Automobil se stal v podstatě spotřebním zbožím. A tomu by tedy měla odpovídat i cena vozů. U Hyundaie i30 vás cena jistě velmi příjemně překvapí.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze