Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Hyundai i30 budíky

Hyundai i30 test

10. 4. 2013, 15:09

Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

Hyundai i30 test

Výsledky testů aut značky Hyundai a recenze jejich majitelů vás stoprocentně přesvědčí k tomu, abyste se stali dalšími z mnoha a mnoha spokojených vlastníků tohoto vozidla. Kvalita, pohodlí, spolehlivost, luxusní design, nízká spotřeba paliva, celkově velmi příjemné pořizovací náklady, dostatek úložného prostoru. Ve většině položek v testech Hyundai získává plný počet bodů.

Airbag volantu SantaFE

Nevěříte testům?

Ve většině položek, ve kterých jsou automobily testovány dosahuje značka Hyundai opravdu plného počtu bodů. Připadá vám to až neskutečný, neuvěřitelný úspěch? Obáváte se snad, že by mohlo jít spíše o reklamu než objektivní posouzení. Testy jsou vždy zaručeny. Pokud ale přece jen nevěříte, podívejte se do recenzí současných majitelů Hyundaie i30. Ti skutečně nemají důvod k tomu, aby si vymýšleli. Přesto recenze veskrze pějí samou chválu.

Náhradní díly Hyundai

Co skrývá Hyundai i30

Velkou předností aut značky Hyundai je fakt, že si vybere doslova každý. Prostorný vůz pro vaši firmu či obchod s dostatkem místa na zboží či nářadí nebo například druhé malé vozítko do rodiny, takzvaně pro manželku na nákupy? Co se skrývá pod typem Hyundai i30? Dokonalé rodinné auto. Dostatek prostoru pro všechny její členy, praktická pětidvéřová úprava, sklopené sedačky pro případ většího nákupu. Nízká spotřeba. Tolik výsledky testů. A co říkají recenze? Spolehlivost. dobré jízdní vlastnosti, dostačující bezpečnostní prvky, rozsáhlá základní výbava, možnost nadstandardu za přijatelné ceny.

Hyundai i30 CW

Pokud se chystáte jezdit do náročnějšího terénu, zvolte Hyundai i30 CW. Jedná se o kombinaci oblíbeného SUW. Podle výsledků testů i recenzí zvládne i3 CW jakýkoli nezpevněný povrch a to při relativně nízké spotřebě pohonných hmot. Jeho sportovní design jistě ocení především pánové, bezpečnou jízdu zase dámy.Poptávkový formulář
Zobrazení: 154164 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i30 tuning

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Češi stále častěji kupují automobily značky Hyundai. A vědí, proč tak činí. K jedné z mnoha předností této značky patří fakt, že se Hyundai vyrábí i přímo u nás. Sehnat náhradní díly, odborný servis nebo například tuning tak není problém.

 • Hyundai i30 test

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

 • Hyundai i30 CW

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Hyundai i30 CW nabízí ve své kategorii za solidní peníze slušný standard. Prodloužený rozvor poskytuje dostatek prostoru. Jisté komfortní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru jsou celkem uspokojivé vlastnosti. Bohatá výbava a jiné přednosti dávají značnou šanci Hyundai i30 CW.

 • Hyundai i30 zkušenosti

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Pokud si chcete vybrat nové auto skutečně zodpovědně, doporučujeme dát na rady a zkušenosti těch, kteří zkušenosti mají. Přečtěte si tedy recenze řidičů, kteří vlastní auto, o kterém uvažujete.

 • Hyundai i30 cena

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Bez auta si asi dnes život dokáže představit už jen málokdo z nás. Automobil se stal v podstatě spotřebním zbožím. A tomu by tedy měla odpovídat i cena vozů. U Hyundaie i30 vás cena jistě velmi příjemně překvapí.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze