Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

Hyundai i30 budíky

Hyundai i30 zkušenosti

10. 4. 2013, 14:50

Pokud si chcete vybrat nové auto skutečně zodpovědně, doporučujeme dát na rady a zkušenosti těch, kteří zkušenosti mají. Přečtěte si tedy recenze řidičů, kteří vlastní auto, o kterém uvažujete.

Hyundai i30 zkušenosti

Co najdeme v recenzích o Hyundai i30? V podstatě samá pozitiva. Převážná část majitelů Hyundaie i30 si nemohou tento typ vozu vynachválit. Pokud tedy uvažujete o pořízení Hyundaie i30, nic vám nebrání připojit se do jejich řad. Hyundai i30 je spolehlivý, bezpečný, krásný vůz. Disponuje perfektními jízdními vlastnostmi na každém povrchu. Navíc není drahý.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai i30 zkušenosti

Nový Hyundai i30cw je cestou přirozené evoluce designu dosavadní řady i30. Tento typ vozu spojuje emotivní styl hatchbacku i30 s prostorností a flexibilitou vozů SUV. Co to pro vás znamená? Jak to ve svých recenzích oceňují majitelé Hyundaie i30? Především si pochvalují více místa na zadních sedadlech a zavazadlový prostor, do kterého se dá složit vše, co život přináší.

Hyundai i30 zkušenosti s jízdními vlastnostmi

Jaké zkušenosti mají řidiči s Hyundaiem i30 co se jeho jízdních vlastností týká? Auto díky skvělému podvozku velmi dobře drží na veškerých površích. Písek, štěrk ani například sníh a led v zimě s ním nehnou. Vozidlo je navíc docela svižné. Hyundai i30 je auto dost citlivé na styl jízdy. Dobré je rozjet a pak udržovat stálou rychlost. To tvrdí ti, kteří s ním už mají zkušenosti.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai i30 zkušenosti s cenou

Jistě vás zajímá i cena auta. Nejen ta pořizovací, ale i náklady na jeho provoz, spotřeba paliva a podobně. Jaké jsou zkušenosti s Hyundaiem i30? Spotřeba se při přiměřené jízdě pohybuje kolem sedmi osmi litrů na sto ujetých kilometrů. To jistě nezničí váš rodinný rozpočet. Na dálnici je pak vhodné hlídat si rychlost a otáčky motoru s aktuální spotřebou. Hyundai i30 je možná trochu hlučný při startu, do zahřátí motoru, poté ale hlučnost velmi rychle klesne. Jen na zimních pneumatikách se přenáší zvuk do vozu, což je trochu nepříjemné, pokud cestujete delší dobu v kuse. Jinak ale zkušenosti řidičů Hyundai i30 chválí.Poptávkový formulář
Zobrazení: 117523 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai i30 tuning

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Češi stále častěji kupují automobily značky Hyundai. A vědí, proč tak činí. K jedné z mnoha předností této značky patří fakt, že se Hyundai vyrábí i přímo u nás. Sehnat náhradní díly, odborný servis nebo například tuning tak není problém.

 • Hyundai i30 test

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

 • Hyundai i30 CW

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Hyundai i30 CW nabízí ve své kategorii za solidní peníze slušný standard. Prodloužený rozvor poskytuje dostatek prostoru. Jisté komfortní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru jsou celkem uspokojivé vlastnosti. Bohatá výbava a jiné přednosti dávají značnou šanci Hyundai i30 CW.

 • Hyundai i30 zkušenosti

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Pokud si chcete vybrat nové auto skutečně zodpovědně, doporučujeme dát na rady a zkušenosti těch, kteří zkušenosti mají. Přečtěte si tedy recenze řidičů, kteří vlastní auto, o kterém uvažujete.

 • Hyundai i30 cena

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Bez auta si asi dnes život dokáže představit už jen málokdo z nás. Automobil se stal v podstatě spotřebním zbožím. A tomu by tedy měla odpovídat i cena vozů. U Hyundaie i30 vás cena jistě velmi příjemně překvapí.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze