Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

motor i30

Hyundai i30

10. 4. 2013, 13:14

Rozhodli jste se pořídit si nové auto? Nechte si doporučit například Hyundai i30. Proč by měl být Hyundai i30 tím správným vozem právě pro vás? Čtěte dál a nechte se zlákat. Nebo se podívejte na internetové recenze - samá chvála!

Hyundai i30

Zcela nový Hyundai i30cw je cestou přirozené evoluce designu dosavadní řady i30. Tento opravdu nedávno na trh uvedený typ Hyundai spojuje emotivní styl hatchbacku i30 s prostorností a flexibilitou vozů SUV. Co toto znamená pro vás? Více místa na zadních sedadlech a zavazadlový prostor, do kterého složíte vše, co potřebujete. Nákup, zavazadla, případně materiál a pomůcky pro vaše řemeslo.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai i30 inovace

Dalšími inovacemi, které byly na Hyundai i30 provedeny, jsou například nový tvar masky chladiče, vstupy vzduchu nového i30cw odpovídají nové firemní identitě značky Hyundai. Té také odpovídá nově tvarovaný nižší nárazník a tvar otvorů pro mlhové světlomety. Dále i chromovaná lišta s logem Hyundai má nový, lákavý tvar. Dynamický vzhled pak doplňují a zdůrazňují rozšířené boční lišty a zadní nárazník.

Hyundai i30 náhradní díly

Fakt, že automobily renomované a světoznámé značky Hyundai se vyrábějí už více než pět let i přímo v naší republice usnadňuje sehnání náhradních dílů i v případě, že vlastníme právě takto nový a vyšperkovaný typ Hyundaie i30. Ve specializovaných servisech nám nejen že poskytnou veškeré náhradní díly zcela originální a za velmi rozumné a přijatelné ceny. Dokonce nám je do Hyundaie i nainstalují tím nejodbornějším způsobem. Navíc provedou například i bezplatnou generální prohlídku technického stavu našeho Hyundaie.

Náhradní díly Hyundai

Ceny náhradních dílů pro Hyundai i30

Rozumné a přijatelné ceny náhradních dílů do vozů Hyundai jsou dány právě faktem, že je není nutné dovážet ze zahraničí. Díky tomu, že Hyundai i30 se vyrábí přímo u nás, tato komplikace odpadá. Hyundai i30 je tedy ideální typ pro vás, který navíc skrývá i výhodu levného a jednoduchého následného provozu, údržby, případných oprav. Jak bylo řečeno - i recenze dostupné na internetu jsou samá chvála! Tak se nechte zlákat! Sportovní a atraktivní design, inovativní motory, bohatá sériová výbava,...Poptávkový formulář
Zobrazení: 189669 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Podobné články
 • Hyundai i30 tuning

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Češi stále častěji kupují automobily značky Hyundai. A vědí, proč tak činí. K jedné z mnoha předností této značky patří fakt, že se Hyundai vyrábí i přímo u nás. Sehnat náhradní díly, odborný servis nebo například tuning tak není problém.

 • Hyundai i30 test

  10. 4. 2013, 15:09 | Diskuze (0)

  Uvažujete o koupi nového auta? Rozhodně se zamyslete nad tím, zda nezvolit Hyundai. A nejen zamyslete. Podívejte se na výsledky jejich testů, přečtěte si recenze stávajících majitelů automobilů značky Hyundai. A připojte se k nim.

 • Hyundai i30 CW

  10. 4. 2013, 15:08 | Diskuze (0)

  Hyundai i30 CW nabízí ve své kategorii za solidní peníze slušný standard. Prodloužený rozvor poskytuje dostatek prostoru. Jisté komfortní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru jsou celkem uspokojivé vlastnosti. Bohatá výbava a jiné přednosti dávají značnou šanci Hyundai i30 CW.

 • Hyundai i30 zkušenosti

  10. 4. 2013, 14:50 | Diskuze (0)

  Pokud si chcete vybrat nové auto skutečně zodpovědně, doporučujeme dát na rady a zkušenosti těch, kteří zkušenosti mají. Přečtěte si tedy recenze řidičů, kteří vlastní auto, o kterém uvažujete.

 • Hyundai i30 cena

  10. 4. 2013, 14:49 | Diskuze (0)

  Bez auta si asi dnes život dokáže představit už jen málokdo z nás. Automobil se stal v podstatě spotřebním zbožím. A tomu by tedy měla odpovídat i cena vozů. U Hyundaie i30 vás cena jistě velmi příjemně překvapí.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze