Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Accent převodovka

Hyundai ix35

10. 4. 2013, 15:12

Hyundai ix35 je naprosto jedinečným vozem. Krása a elegance to jsou charakteristické pojmy pro Hyundai ix35. Nový charismatický špičkový design ztělesňuje v sobě dynamiku s instinktem ideálního vozu. Vytříbený rafinovaný rys sportovního kupé to je Hyundai ix35.

Hyundai ix35

Hyundai ix35 působí přirozenou sportovní harmonií. Tento nadčasový vůz ztělesňuje bravurní sílu skrytou pod kapotou. Dynamický výkon je charakteristický pro Hyundai ix35 recenze. Flexibilní uspořádání interiéru přesvědčí o originální eleganci a vkusu vozu. Celkový dojem z vozu Hyundai ix35 recenze potvrzuje ztělesnění ideálního moderního a dynamického vozidla.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai ix35 vozidlo s dobrou spotřebou

Hyundai ix35 splňuje v sobě charakter sportovně užitkového vozu. Jeho vlastnosti jsou dynamické a tento model je do slova pravým silničním drakem. Interiér je zárukou bezpečné a pohodlné jízdy. Sedadla s moderním designovým čalouněním jsou ukázkou elegance. Elektricky ovládané vozidlo má všechny parametry bezpečného vozidla. Uzamknutí vozu při rozjezdu je charakteristické pro Hyundai ix35. Komfort pociťují spolucestující i s řidičem. Jednoduchost ovládání tohoto vozidla je podstatným faktorem kvality Hyundai ix35. Toto vozidlo se skvěle vyplatí na cestách na delší vzdálenosti. V městském prostředí silného silničního provozu stoupá spotřeba na 9 l /100 km. Při jízdě po dálnicích klesá spotřeba až na neuvěřitelných 6 l /100 km. Hyundai ix35 je vozem bez konkurence pro vaše báječné a pohodlné cestování za skvělou cenu.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai ix35 tuning

Hyundai ix35 tuning je ideálním vozem, který vás vždy dopraví bezpečně na vaše dané místo. Elegance a šarm jsou typickými a průvodními znaky tohoto spolehlivého vozidla. Čelní airbagy pro řidiče a pro spolujezdce se použijí v případě nenadálé nehody. Boční a okenní airbagy jsou garancí bezpečného cestování v báječném a jedinečném Hyundai ix35. Hyundai ix35 je vozem který si vždy zaslouží vaši pozornost vzhledem k elegantnímu interiéru. Exteriér splňuje očekávání i těch nejnáročnějších automobilistů. Tento vůz má všechna nej pro pohodlí při cestování.Poptávkový formulář
Zobrazení: 180997 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Hyundai ix35

    10. 4. 2013, 15:12 | Diskuze (0)

    Hyundai ix35 je naprosto jedinečným vozem. Krása a elegance to jsou charakteristické pojmy pro Hyundai ix35. Nový charismatický špičkový design ztělesňuje v sobě dynamiku s instinktem ideálního vozu. Vytříbený rafinovaný rys sportovního kupé to je Hyundai ix35.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze