Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Santa Fe motor

Hyundai Santa Fe 2001

10. 4. 2013, 14:59

Hyundai Santa Fe je ideálním typem rodinného vozu. To je asi důvodem faktu, že se již léta řadí k nejprodávanějším automobilům na našem trhu. Důvodem hlavním, ale zdaleka ne jediným. Hyundai Santa Fe má spoustu vlastností, pro které je tolik oblíben.

Hyundai Santa Fe 2001

Hyundai Santa Fe je nejen veskrze praktickým rodinným vozem. Dokáže přitáhnout pozornost i svým designem a jízdními vlastnostmi. Navíc je tento model Hyundaie cenově velmi dostupný. I jeho spotřeba a provozní náklady celkově vás zcela jistě velmi příjemně překvapí. Například náhradní díly seženete velmi levně - ať už díky české výrobě Hyundaie Santa Fe nebo díky tomu, že ho vlastní spousta řidičů už nyní a náhradní díl takzvaně z druhé ruky není problém získat.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Santa Fe 2001 karoserie

Hyundai Santa Fe je praktický, krásný, levný. Ideální kombinace. S Hyundaiem Santa Fe budete na silnici jistě středem pozornosti. Linie karosérie tohoto typu vozu ztělesňují eleganci kultivované síly, design světel vzbudí respekt. Právě z těchto důvodů si ho pořizují nejen rodiny, ale i skuteční motorističtí nadšenci. Hyundai Santa Fe prostě poslouží a zároveň splní především mužské sny o autu, které vypadá podle jejich představ.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Santa Fe 2001 konstrukce

Hyundai Santa Fe je krásný, praktický, bezpečný. Nemusíte se bát vozit v něm celou rodinku. Vedle toho, že cesty budou bezpečné díky jeho konstrukčním přednostem i výbavě, bude mít každý člen posádky dostatek prostoru. Že vám snad výkon, bezpečnost, tichý interiér a komfort pro zajištění radosti z jízdy nestačí? Většina řidičů dnes požaduje také větší hospodárnost provozu svého vozu a ohleduplnost k životnímu prostředí. Nový Hyundai Santa Fe je vybaven vysoce efektivními motory, které spotřebují méně paliva a produkují nízké emise.

Hyundai Santa Fe 2001 varianty

Hyundai Santa Fe si máte možnost pořídit ve variantách s pěti nebo sedmi dveřmi. Převodovku si vyberte podle svého gusta - manuál nebo raději automat? V nabídce je i verze Hyundai Santa Fe 4x4. Takže nemusíte jezdit "jen s rodinkou po městě". Hyundai Santa Fe tedy bude nejen praktickým pomocníkem, ale i krásnou a silnou chloubou každého motoristy. Skutečně mnoho důkazů, že řidiči vědí, proč si Hyundai Santa Fe tolik oblíbili.Poptávkový formulář
Zobrazení: 138733 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Santa Fe recenze

  10. 4. 2013, 15:00 | Diskuze (0)

  Výrobce automobilů Hyundai Santa Fe trefil přímo do černého a trefil se tímto vozem do vkusu mnoha zákazníků. barokními tvary tohoto vozidla jsou nadšeny především ženy. Od designerů tento typ nedostal moc kladný posudek.

 • Hyundai Santa Fe 2001

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Hyundai Santa Fe je ideálním typem rodinného vozu. To je asi důvodem faktu, že se již léta řadí k nejprodávanějším automobilům na našem trhu. Důvodem hlavním, ale zdaleka ne jediným. Hyundai Santa Fe má spoustu vlastností, pro které je tolik oblíben.

 • Hyundai Santa Fe

  10. 4. 2013, 12:01 | Diskuze (0)

  Pořizujete si nové auto? Zvažte i fakt, že auto je třeba udržovat. Čas od času budete potřebovat i náhradní díly. Budou na našem trhu k dostání? Hyundai je tou správnou volbou pro vás. Nechte si doporučit tento typ vozu.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze