Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

Santa Fe motor

Hyundai Santa Fe recenze

10. 4. 2013, 15:00

Výrobce automobilů Hyundai Santa Fe trefil přímo do černého a trefil se tímto vozem do vkusu mnoha zákazníků. barokními tvary tohoto vozidla jsou nadšeny především ženy. Od designerů tento typ nedostal moc kladný posudek.

Hyundai Santa Fe recenze

Hyundai Santa Fe si bez problémů poradí se všemi nepříznivými vlivy na silnicích. Obstojí a zvládne bahnitý i zasněžený terén, ale terénní vozidlo to není. Komfortní odpružení je velkým plus Hyundai Santa Fe. Dostatek vnitřního prostoru pro pasažéry je jedním z úspěchů moderního a pohodlného vozidla. Zážehové motory jsou naprosto spolehlivé a nezlobí.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Santa Fe recenze a motory

Spolehlivý motor je jednou z nejdůležitějších vlastností a parametrů každého vozidla. Většina uživatelů automobilů hodnotí vozy podle spolehlivosti motoru. Každá součástka se může časem opotřebovat a také se při častém používání opotřebuje. Je třeba brát v potaz možnost nákupu náhradního motoru k jednotlivým sériím Hyundai Santa Fe. Motory Hyundai Santa Fe vyjdou majitele vozidla zhruba okolo 24 000 Kč až 36 000 Kč.

Hyundai Santa Fe recenze a nápravy

Nápravy Hyundai Santa Fe a speciálně zadní náprava se dá zakoupit v prodejnách s náhradními díly za optimální cenu 2 400 Kč. Chladič Hyundai Santa Fe je možno zakoupit za 3 000 Kč. Ventilátor se také někdy může porouchat a je nutností zakoupit nový. Ventilátor Hyundai Santa Fe v prodejnách s náhradními díly nebo ojetinami přijde majitele vozu na 2 200 Kč až 2 400 Kč.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Santa Fe recenze a náhradní nádrže

Náhradní nádrže jsou také jedním z komponentů, které podléhají času. Náhradní nádrže k Hyundai Santa Fe si může milovník a vlastník korejského vozidla zakoupit za pouhých 2 400 Kč u prodejce s náhradními díly.

Hyundai Santa Fe recenze

Zájemci o korejská vozidla značky Hyundai si mnohdy postesknou, že na našem trhu je málo ojetin této značky za příznivou a dostupnou cenu. Vše nasvědčuje jednomu faktu, že tato vozidla jsou celkem spolehlivá a majitelé těchto vozidel je tak často nevyměňují za jiná vozidla.Poptávkový formulář
Zobrazení: 122815 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Santa Fe recenze

  10. 4. 2013, 15:00 | Diskuze (0)

  Výrobce automobilů Hyundai Santa Fe trefil přímo do černého a trefil se tímto vozem do vkusu mnoha zákazníků. barokními tvary tohoto vozidla jsou nadšeny především ženy. Od designerů tento typ nedostal moc kladný posudek.

 • Hyundai Santa Fe 2001

  10. 4. 2013, 14:59 | Diskuze (0)

  Hyundai Santa Fe je ideálním typem rodinného vozu. To je asi důvodem faktu, že se již léta řadí k nejprodávanějším automobilům na našem trhu. Důvodem hlavním, ale zdaleka ne jediným. Hyundai Santa Fe má spoustu vlastností, pro které je tolik oblíben.

 • Hyundai Santa Fe

  10. 4. 2013, 12:01 | Diskuze (0)

  Pořizujete si nové auto? Zvažte i fakt, že auto je třeba udržovat. Čas od času budete potřebovat i náhradní díly. Budou na našem trhu k dostání? Hyundai je tou správnou volbou pro vás. Nechte si doporučit tento typ vozu.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze