Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Hyundai Trajet budíky

Hyundai Trajet lpg

10. 4. 2013, 13:16

Automobily značky Hyundai se řadí již několik let k těm nejprodávanějším u nás. Důvodů, které nás k tomu vedou je spousta. Velkou roli hraje jejich pořizovací cena i finanční nenáročnost následného provozu.

Lpg Hyundai Trajet

Konkrétně typ automobilu Hyundai Trajet zaujme příznivou cenou a možností přepravy až sedmi cestujících. Vnitřní prostornost, skvělá variabilita interiéru, až sedm míst, příznivá spotřeba dieselu, pohodlné odpružení patří k dalším důvodům, proč si ho pořizuje stále více a více z vás. Pokud patříte k těm, kteří o koupi Hyundaie Trajet teprve uvažují, nahlédněte do recenzí stávajících majitelů.

Airbag volantu SantaFE

Proč zvolit Hyundai Trajet v provedení LPG

Jak recenze hodnotí Hyundai Trajet co se motoru a spotřeby týká? Dvoulitrový benzinový agregát umí jezdit do deseti litrů, ale pokud budete důrazněji šlapat na plyn, připravte se na spotřebu vyšší. Nejúspornější je turbodiesel. Tento typ umí jezdit i za osm litrů a s velkým vozem si celkem snadno poradí. Vše je dobré, dokud nezačnou zlobit vstřikovače. Jejich výměna za náhradní díly vás přijde relativně draho – každý stojí okolo 11 000 Kč. Obecně můžeme říci, že jsou zážehové motory v Trajetu spolehlivější než turbodiesely. Spotřebou ale rozhodně nepotěší a tak drtivá většina řidičů hledá vozy s agregátem CRDi. Náhradní díly Hyundai

Hyundai Trajet vlastnosti

Podívejme se, co tvrdí recenze o jízdních vlastnostech Hyundaie Trajet. Velký Trajet rozhodně nepatří k automobilům určeným pro závodníky. Měkký podvozek a vysoká stavba karoserie znamenají větší náklon v zatáčce a horší držení jízdní stopy. V testech, které srovnávají Hyundai Trajet s evropskými konkurenty, byly tyto jeho vlastnosti veskrze potvrzeny.

Hyundai Trajet přednosti

Co patří k hlavním přednostem Hyundaie Trajet? Především je jeho majiteli v recenzích vychvalována skvělá variabilita interiéru. Sedadla jde sklápět, vyndávat a ta přadní i otáčet okolo svislé osy. Ve druhé řadě jsou samozřejmě umístěny samostatně posuvné sedačky. Sedadla jsou velmi pohodlná a komfortní, pro řidiče i spolucestující. Dopřejte si tedy pohodlí a dostatek prostoru.Poptávkový formulář
Zobrazení: 110647 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Trajet manuál

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Hyundai Trajet manuál je hodnocen jako velice příjemně uživatelný automobil.Celkově jsou majitelé také spokojeni s jeho cenou. Na druhou stranu Hyundai Trajet manuál není příliš vyhledávaným typem vozu.

 • Hyundai Trajet lpg

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Automobily značky Hyundai se řadí již několik let k těm nejprodávanějším u nás. Důvodů, které nás k tomu vedou je spousta. Velkou roli hraje jejich pořizovací cena i finanční nenáročnost následného provozu.

 • Hyundai Trajet test

  10. 4. 2013, 13:14 | Diskuze (0)

  Automobily značky Hyundai patří už několik let k nejprodávanějším na našem trhu. Přibývá jejich majitelů, přibývá tedy i diskusí o zkušenostech s vozy Hyundai, přibývá recenzí a testů, které ověřují vlastnosti Hyundaiů.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze