Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

motor Trajet

Hyundai Trajet manuál

10. 4. 2013, 14:48

Hyundai Trajet manuál je hodnocen jako velice příjemně uživatelný automobil.Celkově jsou majitelé také spokojeni s jeho cenou. Na druhou stranu Hyundai Trajet manuál není příliš vyhledávaným typem vozu.

Hyundai Trajet manuál

Skvělá variabilita interiéru je jednou z velkých předností tohoto modelu. Sedadla se dají sklápět a také vyndat. Přední sedadla se dají otáčet kolem své svislé osy. Samostatně posuvné sedačky přispívají ke komfortu vozu. Sedadla jsou komfortní a podvozek je měkce vylazen. Zavazadlový prostor je dost objemný. Spotřebou nikoho moc nepotěší, ale motory jsou spolehlivé.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Trajet manuál a brzdy

Hyundai Trajet manuál a brzdy patří nerozlučně k sobě, tak jako ke každému jinému vozidlu. Spolehlivý a kvalitní brzdný systém jednoznačně přispívá k bezpečnosti provozu vozidla. Brzdy k Hyundai Trajet manuál je možné zakoupit v autobazarech za sympatickou cenu 1 500 Kč.

Hyundai Trajet manuál s motorem z autobazaru

Náhradní díly k různým typům a modelům automobilů jsou předmětem podnikání mnoha autobazarů. Motory jsou velice žádanými náhradními díly mnoha automobilů, které se prostě a jednoduše porouchaly. Motor k modelu Hyundai Trajet manuál je v nabídce prodeje od 24 000 Kč do 36 000 Kč.

Ráfky k Hyundai Trajet manuál

Ráfky k Hyundai Trajet manuál se dají také zakoupit v autobazarech nebo u autorizovaných prodejců. Mnoho majitelů vozidel vyhledává náhradní díly v autobazarech. Autobazary jsou skvěle vybaveny a zásobeny mnoha náhradními díly k Hyundai Trajet manuál.

Náhradní díly Hyundai

Chladiče a Hyundai Trajet manuál

Také chladič se může porouchat. K mání jsou chladiče v celkově dostupné ceně 3 000 Kč až 3 400 Kč. Ventilátor se řadí k základní součásti každého vozu. Ventilátory k modelu Hyundai Trajet manuál se pohybují v cenové hladině okolo 2 000 Kč.

Hyundai Trajet manuál recenze

V dnešní moderní době se uživatelé všech vozidel mohou veřejně vyjádřit o osobních názorech na jednotlivé modely vozidel. Mnohé zkušenosti majitelů přispívají k rozšíření znalostí a zkušeností s mnoha modely vozidel pro širokou veřejnost.Poptávkový formulář
Zobrazení: 110594 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Trajet manuál

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Hyundai Trajet manuál je hodnocen jako velice příjemně uživatelný automobil.Celkově jsou majitelé také spokojeni s jeho cenou. Na druhou stranu Hyundai Trajet manuál není příliš vyhledávaným typem vozu.

 • Hyundai Trajet lpg

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Automobily značky Hyundai se řadí již několik let k těm nejprodávanějším u nás. Důvodů, které nás k tomu vedou je spousta. Velkou roli hraje jejich pořizovací cena i finanční nenáročnost následného provozu.

 • Hyundai Trajet test

  10. 4. 2013, 13:14 | Diskuze (0)

  Automobily značky Hyundai patří už několik let k nejprodávanějším na našem trhu. Přibývá jejich majitelů, přibývá tedy i diskusí o zkušenostech s vozy Hyundai, přibývá recenzí a testů, které ověřují vlastnosti Hyundaiů.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze