Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

motor Trajet

Hyundai Trajet test

10. 4. 2013, 13:14

Automobily značky Hyundai patří už několik let k nejprodávanějším na našem trhu. Přibývá jejich majitelů, přibývá tedy i diskusí o zkušenostech s vozy Hyundai, přibývá recenzí a testů, které ověřují vlastnosti Hyundaiů.

Test Hyundai Trajet

Hyundai produkuje celou řadu typů, kategorií a variant vozů. Ty jsou v testech nejrůznějšího charakteru srovnávány mezi sebou či naopak je porovnáváme s automobily jiné značky ale podobné kategorie. Pojďme se podívat, co nám testy, diskuse a recenze tvrdí o automobilu typu Hyundai Trajet. Téměř ve všech parametrech dosahuje Trajet vysokých bodových hodnocení.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Trajet bodové hodnocení

Recenze a testy jsou na internetu často zakončeny bodovým vyhodnocením. Jedná se o klasickou škálu jeden až deset bodů. Hodnotí se samozřejmě nejrůznější vlastnosti automobilu. Co nás zajímá? Spolehlivost, jízdní vlastnosti, komfort, finanční náklady, náhradní díly. Hyundai Trajet dosahuje v prvních třech parametrech bodového výsledku 9 z 10, další dva požadavky naplňuje osmi body. Jedná se tedy o kompromis vysoké kvality za přijatelnou cenu. A to nejen co se pořizovacích nákladů týká. I následný provoz, servis, náhradní díly jsou finančně velmi výhodné. I spotřeba je v případě zodpovědné jízdy podle předpisů příjemně nízká. Pohybuje se kolem sedmi litrů paliva na sto kilometrů cest.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Trajet užitná hodnota

Co dále ocenit na Hyundai Trajet? Zcela určitě jeho užitnou hodnotu. Vnitřní prostor tohoto vozu je obrovský - můžete totiž sklopit třetí řadu sedaček. Je možné sklopit i druhou řadu sedaček. Prostor, který poté vznikne připomíná spíše než osobní vůz dodávku. Ideální je tento vůz na cesty - s takovými úložnými prostory můžete v autě snad i bydlet. Srovnejme Hyundai Trajet v testu s vozy jiných značek: Tabulkové rozměry hovoří jasně - pokud jej porovnáme s vozidly stejné třídy od značek VW, SEAT a Ford zjistíme, že je zvenku o něco málo větší. Jeho úložné prostory jsou však větší mnohem více.

Hyundai Trajet speciální vlastnosti

A jedná se o auto praktické? Pohodlné? Ano. Velkým plusem je manipulace se sedačkami. Skvělý systém nám dovoluje sedačku vyndat dvěma hmaty. Jízdní vlastnosti hodnotí jeho majitelé také pozitivně. Pokud máte strach z přílišného naklánění vozidla popřípadě nestability, je tato obava zcela zbytečná. Těmto nežádoucím vlastnostem zabraňuje široký podvozek.Poptávkový formulář
Zobrazení: 112897 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Trajet manuál

  10. 4. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Hyundai Trajet manuál je hodnocen jako velice příjemně uživatelný automobil.Celkově jsou majitelé také spokojeni s jeho cenou. Na druhou stranu Hyundai Trajet manuál není příliš vyhledávaným typem vozu.

 • Hyundai Trajet lpg

  10. 4. 2013, 13:16 | Diskuze (0)

  Automobily značky Hyundai se řadí již několik let k těm nejprodávanějším u nás. Důvodů, které nás k tomu vedou je spousta. Velkou roli hraje jejich pořizovací cena i finanční nenáročnost následného provozu.

 • Hyundai Trajet test

  10. 4. 2013, 13:14 | Diskuze (0)

  Automobily značky Hyundai patří už několik let k nejprodávanějším na našem trhu. Přibývá jejich majitelů, přibývá tedy i diskusí o zkušenostech s vozy Hyundai, přibývá recenzí a testů, které ověřují vlastnosti Hyundaiů.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze