Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne

Tuscon

Hyundai Tuscon 2006

10. 4. 2013, 14:47

Tuscon je vlastně menší bratr oblíbeného modelu Santa Fe, jihokorejské automobilky Hyundai. Ani Tuscon nelze přehlédnout. Nejde jen o rozměry tohoto vozidla, ale i o přitažlivý design jeho karoserie.

Hyundai Tuscon 2006

Tucson se už od pohledu jeví jako svalnatý, atletický chlapík, poskytující široké možnosti využití. Byl navržen speciálně pro řidiče, který rád experimentuje, je neustále v pohybu, rád zkouší nové věci a sport je jednou z jejich hlavních aktivit. Auto bude vyhovovat hlavně hyperaktivním lidem.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Tuscon varianty

Tuscon se nabízí ve třech variantách výkonných a spolehlivých motorů – dva z nich jezdí na benzín a jeden na turbodiesel.

Hyundai Tuscon základní model

Základní model je vybaven dvoulitrovým benzínovým čtyřválcem, který při otáčkách 6000 za minutu dosahuje výkon až 104 kW a má mechanickou převodovku.

Hyundai Tuscon Tubodisel CRDi

Druhou nabídkou motoru je turbodiesel CRDi o stejném objemu jako základní benzínový motor, ale s vyššími kilowatty výkonu. Maximální výkon tohoto velmi úsporného čtyřválce je 82,5 kW, čehož dosáhne už při otáčkách 4000 za minutu. Ještě lepší hodnoty nabídne turbodiesel s největším točivým momentem a při 1 otáčkách 800-2500. U tohoto agregátu si lze vybrat ovládání buď mechanickou pětirychlostní, nebo automatickou čtyřstupňovou převodovkou.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Tuscon šestiválec

Třetí, nejvyšší nabídkou motoru bude, podobně jako u většího Santa Fe, i v případě Tucsonu šestiválcový motor 2,7i se čtyřiadvacetiventilovým rozvodem. Jeho 129 kW dosahovaných při 6000 otáčkách za minutu jsou dostatečnou zárukou, že bude sloužit k plné spokojenosti majitelů Tusconu.Agregát je vybaven vyladěným sacím traktem s proměnnou délkou, který zajistí jemnější rozdělení výkonu v celém rozsahu otáček motoru. Šestiválec se dodává pouze ve spojení s čtyřstupňovou automatickou převodovkou Shiftronic.Hyundai Tuscon 2006 rozhodě není jen autem pro parádu na velkých kolech. K bezpečnému průjezdu přírodním a náročným terénem poslouží pohon 4x4, jenž se dodává se všemi typy motorů.Poptávkový formulář
Zobrazení: 134027 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Tuscon 2006

  10. 4. 2013, 14:47 | Diskuze (0)

  Tuscon je vlastně menší bratr oblíbeného modelu Santa Fe, jihokorejské automobilky Hyundai. Ani Tuscon nelze přehlédnout. Nejde jen o rozměry tohoto vozidla, ale i o přitažlivý design jeho karoserie.

 • Hyundai Tuscon test

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Jak dopadl Hyundai Tuscon v testech, které ho měly porovnat s vozy podobné třídy. Vesměs velmi dobře. Hyundai Tuscon je velmi kvalitní, spolehlivý, bezpečný vůz. Jeho cenová dostupnost je další argument, který vyznívá ve prospěch Hyundaie Tuscon.

 • Hyundai Tuscon náhradní díly

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Vozy typu SUV, neboli vozy sportovně užitkové se mezi českými řidiči těší stále velké oblibě. Vůz Hyundai Tuscon mezi nimi má své pevné místo, ačkoliv i on se potýká se svými problémy. Jaké to jsou?

 • Hyundai Tuscon

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  Pořizujete nový vůz? Nechte si doporučit Hyundai Tuscon. Jedná se o kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Skvělý kompromis, že? A to nejen co se pořizovací ceny, tedy počáteční investice do Hyundaie Tuscon, týká.

 • Hyundai Tuscon spotřeba

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  V současné době je Hyudai pevně zakořeněna na evropském trhu s automobily. Sídlo společnosti v Soulu dbá o své zaměstnance. Cílem automobilky je vyrobit automobil s co nejpříznivější potřebou paliva vzhledem k růstu cen pohonných hmot.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze