Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

Tuscon klika

Hyundai Tuscon náhradní díly

10. 4. 2013, 13:21

Vozy typu SUV, neboli vozy sportovně užitkové se mezi českými řidiči těší stále velké oblibě. Vůz Hyundai Tuscon mezi nimi má své pevné místo, ačkoliv i on se potýká se svými problémy. Jaké to jsou?

Hyundai Tuscon náhradní díly

U Hyundaie Tuscon se můžeme často setkat s vůli v silentblocích a čepech přední nápravy. Tradičním problémem Hyundaie, to znamená i modelu Tuscon bývá i spojka. Díky jeho sportovně užitkovému charakteru se majitelé také nebojí používat vůz v náročných přírodních podmínkách a mohou tak nevědomky poškodit podvozek. Náhradní díly je třeba mít blízko.

Airbag volantu SantaFE

Kromě výše uvedených silentbloků, čepů a spojky je možné se u Hyindaie Tuscon setkat i s jinými problémy. Své o tom vypráví mnohé internetové diskuze. Spoustu informací lze také získat z různých recenzí. Ačkoliv v nich bývá vůz i nezřídka kdy chválen, je jistě dobré být připraven na to horší. Výhodou vozů Hyundai je, že náhradní díly k nim jsou dostupné ať už v podobě nových součástek či těch již opotřebených, například z havarovaných vozů.

Nové či ojeté náhradní díly?

Doporučit, zda koupit díl nový či ojetý není zcela jednoduché. Záleží k čemu vůz používáte, zda ho hodláte dále prodávat. Nezřídka hraje roli také také to, kolik si můžete dovolit do vozu investovat. Například cena nového předního světlometu se pohybuje okolo čtyř a půl tisíce korun. Světlomet z ojetého vozu lze sehnat o třetinu levněji. Podobně to vypadá i s dalšími díly, například airbagy.

Obecně platí, že pokud vůz nechcete dále prodávat či pokud s ním jezdíte pouze uživatelsky, to znamená ne na hraně možností, použité díly stačí a vyjdou Vás levněji.

Náhradní díly Hyundai

Cena ne v hlavní roli

Pokud vůz budete prodávat, navíc ještě například se servisní knihou, lze doporučit díly nové. Cena by zde základní roli hrát neměla.

Nedostatku nových ani náhradních dílů ke korejskému vozu Hyundai Tuscon se český řidič bát rozhodně nemusí. Pokud budeme vycházet z internetových diskuzí i ze stavu. který může každý z nás vidět kolem sebe, díly jsou. Doufejme jen, že je nebudeme potřebovat.Poptávkový formulář
Zobrazení: 134172 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Tuscon 2006

  10. 4. 2013, 14:47 | Diskuze (0)

  Tuscon je vlastně menší bratr oblíbeného modelu Santa Fe, jihokorejské automobilky Hyundai. Ani Tuscon nelze přehlédnout. Nejde jen o rozměry tohoto vozidla, ale i o přitažlivý design jeho karoserie.

 • Hyundai Tuscon test

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Jak dopadl Hyundai Tuscon v testech, které ho měly porovnat s vozy podobné třídy. Vesměs velmi dobře. Hyundai Tuscon je velmi kvalitní, spolehlivý, bezpečný vůz. Jeho cenová dostupnost je další argument, který vyznívá ve prospěch Hyundaie Tuscon.

 • Hyundai Tuscon náhradní díly

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Vozy typu SUV, neboli vozy sportovně užitkové se mezi českými řidiči těší stále velké oblibě. Vůz Hyundai Tuscon mezi nimi má své pevné místo, ačkoliv i on se potýká se svými problémy. Jaké to jsou?

 • Hyundai Tuscon

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  Pořizujete nový vůz? Nechte si doporučit Hyundai Tuscon. Jedná se o kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Skvělý kompromis, že? A to nejen co se pořizovací ceny, tedy počáteční investice do Hyundaie Tuscon, týká.

 • Hyundai Tuscon spotřeba

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  V současné době je Hyudai pevně zakořeněna na evropském trhu s automobily. Sídlo společnosti v Soulu dbá o své zaměstnance. Cílem automobilky je vyrobit automobil s co nejpříznivější potřebou paliva vzhledem k růstu cen pohonných hmot.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze