Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Tuscon

Hyundai Tuscon spotřeba

10. 4. 2013, 13:20

V současné době je Hyudai pevně zakořeněna na evropském trhu s automobily. Sídlo společnosti v Soulu dbá o své zaměstnance. Cílem automobilky je vyrobit automobil s co nejpříznivější potřebou paliva vzhledem k růstu cen pohonných hmot.

Spotřeba Hyundai Tuscon

Hyundai Tuscon spotřeba je automobilem, který nabízí svým majitelům komfort za příznivou cenu. Hyundai Tuscon je moderně pojaty automobil s příjemným interiérem. Podstatným faktorem pro spotřebu pohonných hmot je pohyb vozidla po městě nebo v kombinovaném terénu. Celkově tedy spotřeba paliva je nižší mimo město. V průměru je spotřeba 7,8 l na 100 km a ve městě 8,2 l na 100 km.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Tuscon převodovka

Převodovka je jednou z nejpodstatnějších součástí každého automobilu. Mnoho motoristů si stěžuje, že převodovka je jednou z prvních součástí vozu, která je dost poruchová. Výměna převodovky je dost nákladnou záležitostí a proto, který automobilista nutně potřebuje novou převodovku do Hyundai Tuscon, tak shání všechny potřebné informace o cenách převodovky. Převodovka v autobazarech přijme zhruba tak okolo 30 000 Kč. Podstatné je také, k jakému modelu Hyundai Tuscon je nová převodovka potřebná.

Hyundai Tuscon motorek do stěračů

Stěrače jsou sice malou součástkou každého vozidla, ale bez něj se prostě a jednoduše nedá vyrazit na žádnou cestu. Samotné stěrač potřebují je své plné funkčnosti také určitý pohon a tím je motorek ke stěračům. Motorek stěračů Hyundai Tuscon spotřeba se dá také zakoupit v autobazarech za cenu cca 2 200 Kč.

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Tuscon výfuky

Výfuky představují další výraznou součást každého vozidla. Když praskne výfuk, nastává problém. Některý automobilista dává přednost zcela novému produktu a jiný se spokojí s již použitým výfukem z autobazaru. Náhradní díly se k jednotlivým modelům Hyundai Tuscon dají zakoupit v již zmiňovaných autobazarech a nebo také prostřednictvím inzerce. Doporučit nákup náhradních dílů je dost složitá záležitost. Záleží výhradně na majiteli vozidla, které náhradní díly si přeje zakoupit a u jakého prodejce.Poptávkový formulář
Zobrazení: 123607 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Tuscon 2006

  10. 4. 2013, 14:47 | Diskuze (0)

  Tuscon je vlastně menší bratr oblíbeného modelu Santa Fe, jihokorejské automobilky Hyundai. Ani Tuscon nelze přehlédnout. Nejde jen o rozměry tohoto vozidla, ale i o přitažlivý design jeho karoserie.

 • Hyundai Tuscon test

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Jak dopadl Hyundai Tuscon v testech, které ho měly porovnat s vozy podobné třídy. Vesměs velmi dobře. Hyundai Tuscon je velmi kvalitní, spolehlivý, bezpečný vůz. Jeho cenová dostupnost je další argument, který vyznívá ve prospěch Hyundaie Tuscon.

 • Hyundai Tuscon náhradní díly

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Vozy typu SUV, neboli vozy sportovně užitkové se mezi českými řidiči těší stále velké oblibě. Vůz Hyundai Tuscon mezi nimi má své pevné místo, ačkoliv i on se potýká se svými problémy. Jaké to jsou?

 • Hyundai Tuscon

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  Pořizujete nový vůz? Nechte si doporučit Hyundai Tuscon. Jedná se o kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Skvělý kompromis, že? A to nejen co se pořizovací ceny, tedy počáteční investice do Hyundaie Tuscon, týká.

 • Hyundai Tuscon spotřeba

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  V současné době je Hyudai pevně zakořeněna na evropském trhu s automobily. Sídlo společnosti v Soulu dbá o své zaměstnance. Cílem automobilky je vyrobit automobil s co nejpříznivější potřebou paliva vzhledem k růstu cen pohonných hmot.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze