Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Tuscon převodovka

Hyundai Tuscon test

10. 4. 2013, 13:21

Jak dopadl Hyundai Tuscon v testech, které ho měly porovnat s vozy podobné třídy. Vesměs velmi dobře. Hyundai Tuscon je velmi kvalitní, spolehlivý, bezpečný vůz. Jeho cenová dostupnost je další argument, který vyznívá ve prospěch Hyundaie Tuscon.

Test Hyundai Tuscon

Hyundai Tuscon je jedním z nejoblíbenějších vozů. Testy a jejich výsledky dokazují, že jeho majitelé jsou s ním spokojeni zaslouženě. Hyundai Tucson je svým designem, moderní paletou motorů a skvělými jízdními vlastnostmi naprostým vítězem mezi ostatními vozy jiných značek ve své třídě. Splňte si veškeré své sny a pořiďte si také tuto jedničku na trhu!

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Tuscon test

Testy Hyundaie Tuscon chválí v podstatě vše - od jízdních vlastností, přes spotřebu, po komfort interiéru a bezpečnost jízdy, velikost úložného prostoru, velmi nabitou základní výbavu, a tak dále. Hyundai Tuscon je auto cenově dostupné a na svoji třídu i úsporné. Spotřeba je asi následující: cyklus - městský 8.9, cyklus - mimoměstský 6.2, cyklus - kombinovaný 7.1. To jsou čísla veskrze příjemná. Levně ho pořídíte a další peníze ušetříte za provoz. Ideální kombinace!

Náhradní díly Hyundai

Co říkají výsledky testů o Hyundai Tucson dál? Je to velmi pohodlné autíčko, vhodné jak do městského provozu tak i na dálnici. Všechny interiérové elektronické ovládací prvky jsou velmi jednoduše ovladatelné. Motor je i při startování velmi tichý a při jízdě jen příjemně vrní. Auto je totiž dobře odhlučněné. Kvalitní pneumatiky pak ještě zlepšují jízdní vlastnosti a navíc přispějí ke zmírnění nepřijemného přenosu zvuku do kabiny vozidla.

Hyundai Tuscon test - slabiny

Auto je dostatečně prostorné, vypadá dobře, jezdí velmi spolehlivě, dobře se řídí. Jedinou slabinou, kterou testy Hyundaie Tuscon odhalily, je možná trochu slabší výkon a vyšší spotřeba dieselu než u např. koncernu VW. Tuscon je tak pomalejší při předjíždění. Zato ale perfektně sedí v zatáčkách na jakémkoli povrchu. Většina řidičů dnes touží především po bezpečnosti na cestách, než po rychlé jízdě. Proto je Tuscon tak oblíben!Poptávkový formulář
Zobrazení: 122884 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Tuscon 2006

  10. 4. 2013, 14:47 | Diskuze (0)

  Tuscon je vlastně menší bratr oblíbeného modelu Santa Fe, jihokorejské automobilky Hyundai. Ani Tuscon nelze přehlédnout. Nejde jen o rozměry tohoto vozidla, ale i o přitažlivý design jeho karoserie.

 • Hyundai Tuscon test

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Jak dopadl Hyundai Tuscon v testech, které ho měly porovnat s vozy podobné třídy. Vesměs velmi dobře. Hyundai Tuscon je velmi kvalitní, spolehlivý, bezpečný vůz. Jeho cenová dostupnost je další argument, který vyznívá ve prospěch Hyundaie Tuscon.

 • Hyundai Tuscon náhradní díly

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Vozy typu SUV, neboli vozy sportovně užitkové se mezi českými řidiči těší stále velké oblibě. Vůz Hyundai Tuscon mezi nimi má své pevné místo, ačkoliv i on se potýká se svými problémy. Jaké to jsou?

 • Hyundai Tuscon

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  Pořizujete nový vůz? Nechte si doporučit Hyundai Tuscon. Jedná se o kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Skvělý kompromis, že? A to nejen co se pořizovací ceny, tedy počáteční investice do Hyundaie Tuscon, týká.

 • Hyundai Tuscon spotřeba

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  V současné době je Hyudai pevně zakořeněna na evropském trhu s automobily. Sídlo společnosti v Soulu dbá o své zaměstnance. Cílem automobilky je vyrobit automobil s co nejpříznivější potřebou paliva vzhledem k růstu cen pohonných hmot.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze