Náhradní díly

Pokud mezi nabízenými náhradními díly není právě ten Váš, nezoufejte. Zdaleka ne celá nabídka je online. Neváhejte zavolat našim mechanikům či napsat na e-mail. Obratem zjistíme, zda Vám můžeme pomoci.
+420 724 246 087
hyundai@hyundaivrakoviste.cz
Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde

motor Tuscon

Hyundai Tuscon

10. 4. 2013, 13:20

Pořizujete nový vůz? Nechte si doporučit Hyundai Tuscon. Jedná se o kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Skvělý kompromis, že? A to nejen co se pořizovací ceny, tedy počáteční investice do Hyundaie Tuscon, týká.

Hyundai Tuscon

Investice do automobilu je jistě dlouhodobá. Alespoň si to tak přejeme a představujeme. Zajímat by nás tedy měla i částka, kterou utratíme za jeho provoz, údržbu, servis a náhradní díly. Ať už běžným opotřebením nebo nehodou budou časem některé součástky prostě potřebovat vyměnit. Budou ale k sehnání? A pokud ano, tak za kolik? Náhradní díly do Hyundaie Tuscon není problém sehnat za rozumnou cenu.

Airbag volantu SantaFE

Hyundai Tuscon světla

Velmi namáhanou částí aut jsou obvykle světla. Ať už se jedná o ta přední, či zadní. Světla jsou prostě takzvaně na ráně. Každou i nevinou nehodu při parkování, lehké ťuknutí do vozu před námi na semaforech, to vše většinou odnesou právě světla našeho automobilu. Ne vždy to navíc musí být zrovna naše vina. Kamínek ze zimního posypu silnic dokáže vystřelit a rozbít sklo světla raz dva. Pokud nemáme auto zamčené v garáži, hrozí i nebezpečí, že nějaký vandal si zgustne zrovna na naší mlhovce. Kolik nás pak budou stát nová světla, ptáte se?

Náhradní díly Hyundai

Hyundai Tuscon náhradní díly

Automobil typu Hyundai Tuscon patří k těm, na které seženete náhradní díly skutečně snadno a levně, přestože se jedná o zahraniční výrobu. Například zmiňovaná světla. Za přední světlo zaplatíte asi tři tisíce korun, zadní vás bude stát v průměru o tisíc korun méně. Mlhovka, která byla poškozena oním vandalem, stojí kolem tisícikoruny.

Hyundai Tuscon servis

Hyundai je sice značka zahraniční, odborný servis si ale můžete nechat udělat i u nás. Navíc v tom bude spočívat mnoho výhod. Nejen že odborná instalace nové součástky do motoru zaručí jeho dokonalý a bezchybný další provoz. Velmi často ve spojení se servisem a službami získáte i výraznou slevu na náhradní díly, které vaše auto potřebuje. Také generální prohlídka technického stavu vozidla poskytnutá jako bonus není jistě vůbec od věci. Nechte si tedy doporučit Hyundai Tuscon!Poptávkový formulář
Zobrazení: 120516 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Hyundai Tuscon 2006

  10. 4. 2013, 14:47 | Diskuze (0)

  Tuscon je vlastně menší bratr oblíbeného modelu Santa Fe, jihokorejské automobilky Hyundai. Ani Tuscon nelze přehlédnout. Nejde jen o rozměry tohoto vozidla, ale i o přitažlivý design jeho karoserie.

 • Hyundai Tuscon test

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Jak dopadl Hyundai Tuscon v testech, které ho měly porovnat s vozy podobné třídy. Vesměs velmi dobře. Hyundai Tuscon je velmi kvalitní, spolehlivý, bezpečný vůz. Jeho cenová dostupnost je další argument, který vyznívá ve prospěch Hyundaie Tuscon.

 • Hyundai Tuscon náhradní díly

  10. 4. 2013, 13:21 | Diskuze (0)

  Vozy typu SUV, neboli vozy sportovně užitkové se mezi českými řidiči těší stále velké oblibě. Vůz Hyundai Tuscon mezi nimi má své pevné místo, ačkoliv i on se potýká se svými problémy. Jaké to jsou?

 • Hyundai Tuscon

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  Pořizujete nový vůz? Nechte si doporučit Hyundai Tuscon. Jedná se o kvalitu a zároveň cenovou dostupnost. Skvělý kompromis, že? A to nejen co se pořizovací ceny, tedy počáteční investice do Hyundaie Tuscon, týká.

 • Hyundai Tuscon spotřeba

  10. 4. 2013, 13:20 | Diskuze (0)

  V současné době je Hyudai pevně zakořeněna na evropském trhu s automobily. Sídlo společnosti v Soulu dbá o své zaměstnance. Cílem automobilky je vyrobit automobil s co nejpříznivější potřebou paliva vzhledem k růstu cen pohonných hmot.

Hyundai H1
Hyundai Santa Fe
Hyundai Tuscon 2005
Hyundai Accent test
Hyundai i20 recenze